SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
2 week wyjscia nastapne 300kcal dodane tym razem 100g chleba zytniego i jablko i od poniedzialku 1kg do gory i 1cm w pasie tez przybylo...i pytanie czy dodawac kcal tak jak do tej port? 300 week? czy lepiej narazie nie dodawac przez 1tydzien?. to nie jest jeszcze koniec redu, chce tylko troche odsapnac i w listopadzie dalej przycisnac... tylko nie wiem czy bedzie to vlcd

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Szybko Ci zaczęło przybywać. Jak już taka sytuacja zachodzi, to ja bym pozostał na takim bilansie, bo po co łapać znowu cm i kilogramy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Wlasnie bardzo latwo lapie fat. Zazwyczaj kg- cm w pasie podobnie tyje jak i chudne... Lipa jak... Dlatego zaczolem bardzo michy pilnowac... Ide zaraz pobiegac w dni nietreningowe teraz dodaje...a co do dawki testa na redu to 300 e6d to nie malo? Mysle ze za duzo miecha polecialo... Albo poprostu tyle go bylo

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie jest za mało, więc niestety druga wersja prawdziwa, wielu z nas po redu przekonuje się ile naprawdę mięska siedzi.

Zostaw kalorie na takim poziomie i dodaj właśnie nieco wysiłku i będzie git. Odpoczniesz i potem powtórka z redu - proponował bym Ci zacząć od takiego ala vlcd z większymi tłuszczami, a potem przejście na typowe vlcd na koniec. Do tego system if się świetnie psrawdził u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Teraz na vlcd mialem ok 40 gram tluszczy 5 jaj i serek wiejski i tak trzymam dalej to najwyzej w listopadzie albo polowie pazdziernika pojade ze 3 week z tymi tluszczami takimi jak mam a wegle tylko z warzyw a pozniej wywale jajka a dodam piersi... Dzieki za rady... Pozdrawiam

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Na masę wchodźcie, zima idzie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Masa od grudnia albo stycznia za tlusto jeszcze jest... ten cm w pasie co przybyl spadl z nawiazka wiec idzie wszystko w dobra strone.dzisiaj 77cm w pasie, mysle czy nie zostac na tym bilansie z cotygodniowym cheatem mam teraz ok 160gr wegli 200bialka tluszczy 40 tylko ssanie takie jak na vlcd. walnalbym jakiegos malego cheata ale w pn badania i nie wiem czy troche to w wynikach nie namiesza?


Zmieniony przez - kaczo w dniu 2016-10-01 15:33:36

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 557 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24492
Panowie, jest sens dodania 50g ww na vlcd? W celu poprawy metabolizmu i Dla lepszej pracy tarczycy? Bo w sumie i tak deficyt robi robotę jak uważacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Będzie ssanie jeszcze większe, a i tak nie pojesz tym 50g ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36508
witam mam pytanie chęć wejść w vlcd (lecę od tygodnia) z t3 zawsze robiłem na teściu solo teraz leci enan 250 5ed zaraz po zejściu z redu chce wejść na masę jest sens zaczynać te t3 czy zostawić na redu po masie, jak teraz to jakie dawki proponujecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium