SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje bicepsy !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1490
Witam.Pytanko do twórcy tematu.Od jakiegoś czasu mam problem z przyrostem bicepsów.Ćwiczyłem cały czas FBW(9 miesięcy,oczywiście z tygodniowymi przerwami po 6 tyg ćwiczeń) i biecps od dwóch miesięcy stoi na 36,5cm ;/.Postanowiłem zmienić plan z FBW 3x w tyg na Split partia 2x w tyg no i teraz sie zastanawiam czy zrobić jedno czy dwa ćwiczenia na biceps na danej sesji?

A : Nogi-Plecy-Biceps

-Przysiad ze sztangą na barkach 4s PROG/MC na prostych nogach 4s PROG '
-Wypychanie nóg na suwnicy 3s x 10 / PROG


-Podciąganie na drążku 3s x 10
-Przyciąganie końca sztangi w opadzie 4s PROG

-Uginanie ramion ze sztangą łamaną /hantlami z supinacją 4s x 10 '

Tak wyglądają moje dni w których będe trenował biceps (Poniedzialek-sztanga ,czwartek-hantle).

No i zaznaczam że właściwie cały czas robiłem wcześniej te same ćwiczenia.Czyli hantle z supinacją i sztanga również wymiennie przy FBW.Może wymienić te ćwiczenia na izolowane?

Chciałem zastosować twój plan "porusz" no ale podczas treningu split partia 2x tydzień to by było za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale ten dzial nie jest dla Początkujących... z dziewięciima miesiącami stażu tam powinienes wszukac porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
witam,

mam pytanie, co prawda od wczoraj robię trening 4 dniowy z priorytetem klatki ale czytając ten post zastanawiam się czy ćwiczenia jakie mam na biceps w moim treningu nie mógł bym zmienić na ćwiczenia zaproponowane przez autora tematu?


obecna ćwiczenia:

**Biceps:
-uginanie ramion ze sztangą szeroki chwyt 12<10=8
-uginanie ramion z hantlami (młotki) 3x 12-8pow
-modlitewnik podchywt 3 x 10-6pow

czy można jednocześnie robić priorytet klatki + "poruszyć bicepsy"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jeszcze zalezy jak ta specjalizacja wyglada, ale mysle nie powinno kolidowac, "porusz swoje" nie jest przeciez bardzo intensywnym planem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myslę, ze spokojnie; wszak ten programik z tej serii jest oparty przede wszystkim na zmienności bodźcow a w nastepnej kolejności na cięzkości okreslonych ćwiczeń[intensywnosci]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Albo nie doczytałem albo nie widze czy są jakieś regeneracje pomiedzy poszczególnymi cyklami?

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
1.Czyli robie wytrzymałość potem siła i dopiero tydzien przerwy przed masa? Czy po każdym cyklu tydzień przerwy w każdym planie z typu "porusz"?

Sog for you ale niestety chyba duchowy;<

2.Sztanga modlitewnik 4x10. Progresje stosować czy stały ciężar?
3. Co myślisz o takim połączeniu. Z typu"porusz" chce zastosować
tric,bic,plecy

Wytrzymałość
Klata,tric,przód,bok
plecy,bic,tył
nogi

Siła

Klata,bic,przód,bok
plecy,tric
nogi

Masa
klata,tric,przód,bok
plecy,bic
nogi

4.Szerokość uchwwytu na modlitewniku ma duże znaczenie?


Pomóżcie

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-09 22:34:15

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-10 17:47:03

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-10 17:59:24

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-10 18:03:46

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-10 18:04:09

Zmieniony przez - spaiter w dniu 2010-06-13 15:06:03

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 991
szerokość uchwytu ma o tyle znaczenie, że im szerszy uchwyt tym większe zaangażowanie głowy krótkiej bicepsa, a węższy głowy długiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Sztangielki stojąc 3 razy 12-15 (minimalnie 12 max 15 tak dobrany ciężar by wykonać akurat tyle powtórzeń)

tutaj chodzi o robienie z supinacja?? czy młotkiem ? czy normalnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porusz swoje plecy !!!

Następny temat

Mięśnie brzucha...

WHEY premium