SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poradnik- Jak zwiększyć WZROST.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
Orzeh21, na twoim miejscu nie wypowiadałbym sie na tematy na ktore nie masz pojecia. wpadasz tutaj, czytasz ostatnia strone i myslisz ze wszystko wiesz ? radze cofnac sie dobrze do tylu i zastanowic sie dwa razy zanim napiszesz do mnie o jakims czczym gadaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
pytagoras - Jeszcze tego nie brałem nigdy więc myślę że tak szybko się nie przyzwyczai.

mikunas - Śledź temat dam znać o wynikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
przetestował już to ktoś? bo 200 stron ciężko przeszukać

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1513
Tak, kilka osób. O ile pamiętam tylko jednemu nic to nie dało (jestem na 140 stronie :P) a reszta coś rosła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
Do tych wszystkich co mowia ,ze 'to nie dziala ,bo nie' (szczegolnie looking)

o to badania:

http://ironpower.biz/gh_university_study.pdf

Jakbys nie umial angielskiego to pokrótce wyjasnie Ci ,ze to dowodzi dzialalnosci(podniesienia hgh, w tym IGF-1 - odpowiedzialnego za wzrost kosci dlugich) argininy i lizyny podanej doustnie w dawkach 1200 mg kazda. Czyli dzienna zalecana dawka argininy z pierwszej strony tematu.

Sądzę ,że dieta/suplementy + ta arginina moze nam dac kilka cm w góre JEŻELI końcówki naszych kosci dlugich nie zostaly zasklepione, a zeby to ocenic potrzebne nam jest zdjecie nadgarstka.


I zeby nie bylo. Sam mam prawie 190 cm, wzrostem interesuje sie od niedawna, dzięki takim osobom jak ty looking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Cześć, witajcie, przeczytałem kilka stron tego fajnego tematu i oczywiście mam kilka pytań.
Na pierwszej stronie wymienione są witaminy tj. kilka osobnych. Czy można je zastąpić jakimiś załóżmy :olimp chela? Mój organizm bardzo źle reaguje na duże ilości kapsłułek.
Arginia... Mam, kupiłem sobie AAKG Olimpu(1250). Dawkowanie to 1 kaps przed trenem, po trenie i przed snem. Czyli razem 3 kapsułki - czy muszę brać aż 6 kapsów dziennie? Czy nadmiar mi nie zaszkodzi? Czy orgaznim nie przyzwyczai się w końcu do tego suplementu? A może lepiej robić sobie takie jakby cykle argininowe?
Arginię w dni nietreningowe brać? Ile?

Zmieniony przez - pacoxxx2 w dniu 2010-11-07 14:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 728
powtorze jeszcze raz. jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj.
gdybys przeczytal wszystko co bylo zapisane w tym temacie wiedzialbys, ze jeszcze niedawno sam bylem WIELKIM entuzjasta takich rzeczy...w zasadzie WSZYSTKIECO co mogloby pomoc zwiekszyc wzrost (mam 172cm i opor mi to przeszkadza). Walilem w siebie wszystko co mowil endokrynolog, to co przeczytalem, ze moze zadzialac itd. Tez nieznosilem ludzi takich ktorzy pisza, ze to nie zadziala, bo nie. Chwytalem sie wszystkiego. Ale tak sie sklada, ze bylem ostatnio u endokrynologa po raz ostatni i okazalo sie, ze nic to nie dalo. Dodatkowo endokrynolog powiedzial, ze regularnie przychodza ludzie ktorzy wierza, ze cos da. Niestety, wszystkie te rzeczy NIE pomagaja. Oczywiscie, mozesz sie podeprzec tym, ze ktos napisal cos naukowym jezykiem wykazujac, ze owszem daje...ale chyba odkad tylko istnieje internet ludzie pisza, ze znalezli sposob na wszystko na co tylko bys chcial (sam widzialem jak ktos twierdzil, ze znalazl lekarstwo na raka...). Moj endokrynolog byl naprawde bardzo spoko. Przejmowal sie tym pacjentami. I wlasnie dlatego zapewnil mnie, ze takie rzeczy w niczym nie pomagaja, a moga tylko pogorszyc sprawe.
No, ale rob jak chcesz ofc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
I sprawa:

ile masz lat? miales rentgen nadgarstka? jesli tak to co powiedzial endokrynolog?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Do mnie gadasz pytagoras? JEśli tak to: mam 17lat, u endokrynologa nie byłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
to do lookinga

a odpowiedz na swoje pytania znajdziesz w tym temacie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

obojczyk- czy to groźne fotka

Następny temat

Lipo czy co to ? Piłkarz i kontuzja

WHEY premium