SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panna_Kika/Blog/Chcieć to Moc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja w sumie też nie lubię, ale ciężko mi wpasować się "pomiędzy" . Zdarzają mi się okresy kilkumiesięcznej totalnej abstynencji i nie cierpię z tego powodu...

Mogłaś uczcić tą polędwicą wołową za 90CHF .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja mam taki czujnik, pije dopoki mi sprawia przyjemnosc, a w pewnym momnecie przestaje, znaczy ze starczy.

To bylo droższe:
150g = 20CHF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja też mam, ale działa tylko przy powolnym piciu, co mi się rzadko zdarza .

No to musiało smakować . Głupio, żeby coś tak drogiego nie podeszło .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Polecono mi ten blog, jako zachęta dla koleżanki.

Tylko jest jeden mały problem... dziewczyno, co ty w sumie chcesz zrzucać?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Iza, burzuj

otyla nigdy nie bylam, teraz mam troche wiecej cialka poprzez problemy hormonalne, ale planuje ten balast zrzucic

choc podobno przy moich 70kg wcale nie wygladam oblesnie

Zmieniony przez - Panna_Kika w dniu 2009-05-23 16:12:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Wczoraj też poszłam na bale, wróciłam zniesmaczona... Tyle młodocianych klubowiczek, ubrane skąpo jak na plaże, wiją się przed starymi chłopami... Ja to jednak mam klasę Nawet alko mi nie wchodziło

Dziś pakowanie i schabowy na obiad Jak zwykle będzie kilka kg nadbagażu

Iza, treningi w przyszłym tygodniu ułożą mi się troszkę inaczej niż zawsze. Tzn pon-cardio na czczo (późno będę w domu na 12 do roboty i nie chcę robić siłowki, nie mając odpowiedniego wypoczynku), wt-może rest i sauna, śr-siła 1, czw-obwodowy, pt-siła 2, sb-cardio na czczo i ścianka,ndz-ścianka. Może być ciężko, ale od następnego pon będzie normalnie.

Uginanie nóg leżenie/siad
- nie mam tej maszyny. Mam skórzany pasek na kostkę doczepiany do wyciągu dolnego więc tam mogę ćwiczyć dwugłowe.

Wybierając białko, powinnam zwracać uwagę na ilość węgli. Czyli do 2g/100g będzie ok?


Ważyłam się w piątek, było 69.6kg, dziś... 71.4kg. Nie panikuję. IMO, to woda, zmęczenie po wczorajszej nocy poza domem i możliwe, że zbliża mi się miesiączka.

Będzie git, nie dam się! Muszę tylko wymienić sobie mózg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
2g/100g jeszcze ujdzie jako bezweglowodanowe
na kostek , moze byc, albo inne na dwugłowy i pupe
Robisz treningi jak dajesz rade, nie wychodzi zawsze idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Dziwi mnie to, że na mojej siłce nie ma maszyny na dwugłowe w leżeniu/siedzeniu, za to maszyny ginekologiczne rządzą

Niestety, czasem nie wychodzi tak jak chcemy. Lubię mieć zachowany swój rytm treningowy, dyscyplinę

Prócz oliwy z oliwek, jaki olej warto kupować? W Polsce zakupiłam olej lniany, podobno ma najwięcej NKT. POza tym, popijając olej lniany, powinnam brać jeszcze tłuszcz rybi w kapsułkach? Chyba już nie muszę mając taką ilość tłuszczu w diecie?

Denerwuję się przed podróżą... Nie przepadam za lataniem...

Zmykam na obiad, schabowy i sałatka grecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rybi jest bardziej wartosiowy niz lniany, ale nie ma co sie dublowac, albo to albo to.
tez nie lubie latac, najbardziej startowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
ale czy tłuszcz rybi w kapsach mam liczyć do bilansu? np. zamiast 2 łyżek oleju zjadam X kapsułek?

Przysiady robie tradycyjnie - uda prostopadle do podłogi? Czy do samej ziemi - te ATG?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grupa krwi a cwiczenia i przyrost masy

Następny temat

Trening Split. Proszę o uwagi i komentarze.

WHEY premium