SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.2

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 218197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
musli jest ok jak sam sobie je zrobisz dodaj orzechów włoskich rodzynek czy suszonego ananasa bananów to twoja inwencja i wymieszaj z płatkami owsianymi górskimi lub zwykłymi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
jezeli musli zrobisz sobie sam to IMO mozesz szamac.

bo kupne to nigdy nie wiadomo...

nie zdązyłem

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-16 15:54:11

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21850
pół godziny po treningu biore gainera. Do tej pory za nastepne pół godziny jadłem normalny posiłek, ale gdzieś wyczytałem ze to jednak za szybko chyba. Jaką przerwe powinienem zrobic miedzy gainerem i tym kolejnym posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
45min-1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
Dzięki za odpowiedź, co do tych musli to sam nie wiem.. takie przygotowane samemu beda zawierac moze 4-5 ziaren czy orzechów, a takie musli maja ich z 15! I na pudełku widze ładnie rozpisane ile btw itp.. naprawde zdrowo to wygląda :)

Mam jednak inne pytanie. Jak wy dzielicie np twaróg? Ja mieszkam we Włoszech, i tu mam ricotte, taki włoski twaróg. I oni to pakują do takich miseczek jak do masła/margaryny, okrągłych. Jak ja mam odmierzyć daną ilość gram? Podzielić jakoś nożem orientacyjnie? Bo nie wiem jak inaczej, myslałem o jakiejś wadze kuchennej elekrycznej czy coś.. prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ja kupuję 200 gramowe w foliowym opakowaniu, kroje nożem na pół i mam na 2 dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
sprytne :D fakt jakos musze wyjac i np na 4 pokroic czy cos. ale jak mi wyjdzie 56g twarożku (bo jeszcze diety na cały dzień nie ustaliłem, dziś jest drugi dzień moich eksperymentow kulinarnych :P) to ni ch.. nie podziele.

a jak myślicie taka waga elektryczna sie przyda? dodam ją do moich prezentow na boze narodzenie

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2008-12-16 21:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
o elektrycznej nie słyszałem ale elektroniczna bardzo się przyda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2064
whatever :D elektryczna, elektroniczna.. ;) pomyśle o tym.

następne pytanie. nie widze żadnego topicu w którym ktoś by wyjaśniał ile jak i gdzie należy spożywac owoce i warzywa. tzn zazwyczaj ludzie dodają żeby zjeść jakiś owoc np rano lub wieczorem, ale nie specyfikujac ile tego owocu i jaki wlasciwie, bo przeciez owoc owocowi nie równy :P tak sobie myśle bo oprócz diety majacej na celu zwiekszenie masy chcialbym tez po prostu zdrowo sie odzywiac, dotąd bardzo malo jadłem owocow i warzyw i chce to zmienić. tak wiec np pomidorek i szczypiorek na kanapce, jakies ziółka w makaronie itp to wszystko należy liczyć? bo tak na pewno bedzie zdrowo, ale nie wiem czy nalezy brac to pod uwage czy nie zepsuje jakos składu reszty skladnikow, bilansu, czy czegokolwiek innego. jak myślicie?

Zmieniony przez - Shiv3r w dniu 2008-12-16 22:03:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
warzyw jesz ile sie tylko da

prócz posiłków okołotreningowych (w przed tren to kwestia indywidualna). Wartosci odzywczych nie wliczas do bilansu(szczególnie na masie)

owoce jak juz to z rana i ew. po treningu. co do ilosci to umiarkowanie (zeby sie nie przejesc i zwrócic)

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomóżcie z odchudzaniem

Następny temat

TrenerGym - pytanie

WHEY premium