SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato wedlug Kapitana Wodki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
[nie ma mnie ]

A tak powaznie to juz wybralem co lepsze, jeszcze zakryc ryja, zmniejszyc i bedzie mozna wstawiac.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-09 12:06:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
DNT

DOMSy na calych nogach, reszta minela.

Dla urozmaicenia zapodalem dzis makaron durum w formie spaghetti (kurczak drobno krojony, cebula, czosnek, pomidory z puszki, koncentrat, przyprawy, na wierzch ser zolty). Wyszlo swietne, ale po tym makaronie wspomnianym takie wzdecia ze szok





Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-09 17:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Prawdopodobnie bez tego konkursu bym dzisiaj odpuscil. Jakis slaby jestem, ospaly, brak checi do treningu. Myslalem, ze jak juz pojde to bedzie dobrze - to dzialalo niejednokrotnie. Niestety, na silce 1312312 ludzi. Kvrwa sobie mysle... Ide do domu, kupuje browar i zakopuje sie pod koldra Spialem jednak poslady i jakos poszlo. Rozkrecalem sie naprawde powoli, ale jestem z siebie zadowolony i wycisnalem z tego treningu to co moglem

unoszenie nog ze zwisu
allahy

wyciskanie z klatki stojac
wyciskanie hantli siedzac
unoszenie na boki w pochyleniu
face pull

francuskie lezac
prostowanie ze sztangielka za glowa siedzac
prostowanie na wyciagu gornym nachwyt

30 min orbiterek


Barki musza byc koniecznie dobrze rozgrzane. Bez tego nie ma cwiczenia, nie ma ciezarow; jest za to bol i ryzyko kontuzji. Musze to zapamietac raz na zawsze!

Obcianm od dzis 150 kcal, dosc tego tuczenia



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, motywuje udział. Nic nie leci ze obcinasz? Przed treningiem na mnie spalacz działa lub espresso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130963
Kapitan - dobrze robisz!
Ale 150 to chyba zbyt mało!?
Rób więcej serii rozgrzewkowych - większa objętość treningowa = bezpieczeństwo oraz więcej wydanej energii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Rafal - obcinam bo stoje w miejscu. Pisalem ze teraz troche wiecej jem niz powinienem. I na dobre mi wyszlo Mam wrazenie, ze pod koniec wycinki moge nawet w okolice 1800 kcal zjechac.

Panie Janie - 150 - 200 kcal to taki powszechnie zalecany skok. Zrobie narazie tak i bede obserwowal.

Zmieniony przez - Kapitan Wodka w dniu 2013-04-11 03:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Kapitanie, takie mam pytanko wredne do Ciebie :
Czemu nie głosowałeś na ocenę sylwetek w konkursie ?

Jeśli to nie problem to wklej tu listę z twoimi typami. Chętnie Wszyscy poznamy Twoją ocenę.

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Pisalem - teraz nie widze potrzeby oceniania bo chce ocenic progres na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
coś w tym jest, oceniamy sylwetki na dzień dobry, zostają nam przyznawane pkt, które będą rzutować potem na końcowe wyniki, więc aktualne głosy będą wypaczać delikatnie końcowy wynik
ale takie są zasady i już

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Daje pare fotek z Kioto. Sporo roboty z nimi, ale z czasem bede uzupelnial















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na Lato-według - kuba_n

Następny temat

Krata na lato - według - RafalRRRR

WHEY premium