SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184095

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ze względu na off dałbym clen + BCAA i na bieganie. Po bieganiu można jakieś szybkie białko wrzucić i po 30-45 min pełnowartościowy posiłek.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko zastanawiam się czy to bcaa nie zahamuję spalania tłuszczu?? bo organizm teoretycznie szybko pobierze energię z tych aminokwasów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Olej redukcję na offie, nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze ze 4 tygodnie muszę poczekać na gear bo dopiero skończyłem turę , a chcę zejść jak najniżej z bf przed kolejnym cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
to bcaa pomoze nawet palic fat
solaros
Co może byc tego przyczyna?

Podczas spozycia dodatkowego bcaa w postaci suplementu - poziom tych aminokwasów we krwi wzrasta.
Jesli wzrasta w normalnych warunkach to o czym swiadczy?
O wzroscie katabolizmu!
(brak energi - rozkladane sa bcaa w celu pozyskanie energi)
wiec jesli pojawiaja sie we krwi bcaa - ale tym razem nie koniecznie 'nasze' - to daje sygnal organizmowi ze za duzo miesni jest traconych wiec wzrasta zuzycie fatu.

Kolejna teoria jest taka ze leucyna stymuluje leptyne - hormon ktory informuje o ilosci tkanki tluszczowej,o ilosci spozytej energi.
Im więcej tkanki tłuszczowej, tym więcej wytwarzanej leptyny, która informuje mózg o ilości rezerwowych zasobów energii.
Jeżeli jest jej dużo, oznacza to że mózg powinien wyłączyć uczucie głodu i spalać tłuszcz.


Zmieniony przez - anima w dniu 2013-07-04 22:21:42

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za info, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
na offie clen to raczej nieciekawy pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Clen tez ma tam jakies dzialanie antykataboliczne, ale slabe.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
sam clen na offie nie poleci po mięśniach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moze mi ktos powiedziec czy interwaly po treningu silowym sa lepsze od standardowych aerobów? Szczerze powiem ze wole biegac krócej i intensywniej niz normalnie 40 min. Z tego co czytam wynika ze interwaly moga spalac miesnie jesli sie je robi po silce z tym ze pewnie opis jest dla ludzi nie stosujacych SAA dlatego tez pytam tutaj. Jestem na enanie,boldzie od dluzszego czasu. Od pon jem tez 10mg mety z rana i 30mg wina w ciagu dnia. No i clen 80-120mcg. Podpowie mi ktos?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium