SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 183997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
daj tyle samo bedzie za malo to podbijesz nie widze problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
oki to dawke juz wiem. A kiedy odpalic propa. Jak lece cypio 15 tyg, to w 14 zaczac juz propa? czy odrazu po skonczeniu cypio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Po skończeniu.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
dziękowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Cześć, mam yohe 500mg w proszku jak, wymieszam to z 50ml wody to na 1ml będę miał 10mg yohy ~, I to jest 50 porcji, ale ta woda się popsuje po paru dniach, co polecacie w tym przypadku? Z czym to wymieszać czy może ma ktoś inny sposób?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470091
wyniki na test,tren a caba dopiero 2x 0,5 tan ale widze ze bede walil 0,5 tab na 8-10 dni, estro jeszcze nie zbijam bo nie ma dramatu, ogarne aro to odpale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Marian jesli bylo sorry, ale jaki test idzie?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470091
enan pmp ale dwa dni przed badaniem już uderzyłem 250mg cypio alphy bo robię przesiadkę ale to nie ma znaczenia raczej na wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Witam panowie mam pytanie, szukam ogólnie przyczyny nie działania na mnie Clenu oraz środków typu ECA, ogólnie przez ostatnie dwa lata testowałem Clena Bałkana, Foxa, DB Pharma i jeszcze jednego zapomniałem teraz nazwy plus spalacz od X-pompa T-5 zachwalanego tutaj przez ludzi w temacie (dodam jeszcze ,że spalacze na Geranium działają na mnie zamulająco) nic z tych rzeczy na mnie nie działało i teraz sie zastanawiam czy jest to u mnie uwarunkowane genetycznie czy może spowodowane moimi wcześniejszymi błędami młodości Leciało dużo mefedronu i podobnych specyfików , zastanawiam sie generalnie czy stosowanie tych substancji wcześniej ma teraz jakiś wpływ na moje odczucia po clenie lub ECA i czy można jakoś to odwrócić

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium