SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 185290

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
koziar123 ja bym jechał z masą i to aż do samej wiosny. To jeszcze nie czas na rozkminy, czy wejdziesz na bombę z 1% mniejszym, czy większym bf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
panowie nie polecam ladownaia na IF nie dalem rady wykonac planu 5,5 /6 tys kcal wpadlo okolo 4,5tys kcal w 3,5h i umieram nigdy wiecej ide spac pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
ja już się wyleczyłem z IF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Flexu czemu wyleczyles? Tak nie ploecasz? Powiem ci ze mi swietnie pasuje if na redukcje tylko bez ladowan nigdy nie widzialem tak szybkich efektow I praktycznie brak spadkow sily a pas okolo 84 cm jeszcze bd redukowal ze 2/3 tyg I odpale propka na 8 tyg zeby się nabic a w zaleznosci od tego jak bd wygladac zrobie wycinke albo zmienie estr na cypio/enan I pojade dalej z masa bo juz jestem od grudnia off od testa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
ban4life ile masz na co dzień węgli w oknie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
żołądek mój jest za delikatny i nie wytrzymuje takiej ilości jedzenia w oknie żywieniowym
ogólnie dieta jest fajna ,ale nie dla osób z problemami żołądkowymi (ja akurat mam refluks , nadkwasotę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
Flex to lipa troche Peter ogolnie nie robie cardio dopiero teraz zaczynam na ostatnie 2/3 tyg kcal mam około 2700/800 białko 200/20gramow ww 240/60 reszta tłuszcze pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
A pytal Cie ktos o cardio ?
Co Ci wzielo na takie ladowanie skoro lecisz na wysokich weglach ? jezeli nie zolales zlesc to nastepnym razem zacznij wczesniej i skoncz pozniej
Jakie masz teraz okno ? trenujesz na czczo czy po posilkach ?

Mi IF tez bardzo pasuje,
Zauwazam pewne minusy ale jeszcze za wczesnie zeby wyrokowac, za to plusow jest mnostwo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ale drań a nie wiem w sumie taki kaprys z tym ladowaniem bo mialem ochote sie nawp*****lac i pozniej do 17 umieralalem ale trening elegancki byl sila good teraz mam okno jedzenia 3h od 9.30 do 12.30 ale roznie to bywa niekiedy sobie przeciagne te okno na pozniejsza godzine. trenuje na czczo( 8 rano) od 7 albo 8 tygodni na poczatku byla porazka a teraz rewelacja i chyba przy tym zostane jak zaczne robic mase to przechodze na stary system 5/6 posilkow bo nie dam rady tyle kcal zmiescic nawet w powiedzmy te 6h. micz jakie minusy masz na mysli? bo mnie tylko troche denerwuje ze na noc ide spac z pustym zoladkiem i trudniej mi sie zasypia i budze sie wczesniej ale cos za cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja z koleji ide spac z pelnym brzuchem,
okno teraz mam 4h (zaczynalem od 6ciu) , kcal mam podobnie do Twoich wiec taka ilosc zarcia w 4h to jest pryszczy, moglbym to zjesc na raz w godzine
Musze powiedziec ze konkretne palenie fatu zaczelo sie wraz z rozpoczeciem trenowania na czczo, aczkolwiek jak mialem jeden posilem przed treningiem efekty tez byly,
Jednym z minusow byla mega ospalosc i uczucie pelnosci na treningu kiedy pierwszy posilek byl przed treningiem,
to wyeliminowalem oczywiscie trenujac na czczo, tym samym skracajac okono do 4h czego z zalozenia robic nie chcialem bo uwazam ze jest to lekko drastyczne podejscie jesli chodzi o synteze bialek miesniowych,
Druga sprawa, ze sily minimalnie ubylo przy treningach na czczo, za to energia i motywacja sa duzo wieksze niz jak posilek bym przed treningiem,
Najwiekszy minus to pogorszenie sie regeneracji przy treningach naczczo, zakwasy na nogach odpuszczaja po 4 dniach zamiast po 2 tak jakby do tej pory na tej samej ilosci kcal,

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium