SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
Ja zgage teraz zauwazylem ze mam na mecie ug. Na polskiej zero oznak. Teraz jadlem troche alphy zgaga i przeszlem na polska bo mialem z przed roku jeszcze i nic nie czuje na zoladku. Dla sprawdzenia wrzuce jeszcze balkana i zobacze czy zgaga wroci. Kolega tez mowi ze jak meta to tylko polak bo na innych zgaga. Mam nadzieje ze niedlugo zaczna produkowac znowu :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dla mnie najlepsze na zgage sa leki z lanzoprazolem na zgage działanie na dwa dni nawet sie utrzymuje jak nie dłużej ale niestety tylko na recepte mi gatrolog po gastroskopi przypisał bo stwierził refluks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
a nie z omeprazolem?od 10 do 20 mg są bez recki,te po 40 mg są na reckę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
ja na balkanie i pmp ok ze zgagą ale apetytu 0... ;/ moge zjesc 1 kanpke na dzien i luz i nie wiem co z tym zrobic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
orale do odstawki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
ehh a meta u mnie cudowny srodek masowy ;/ i silowy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Megace, ale to masz zgagę murowaną.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
a meta inj ? jak z apetytem ? bo ghrp6 po 3tyg juz mnie nie nakreca na jedzenie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94420 Napisanych postów 364346 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668864
może przejdzie,ale nie musi meta inij też ma grupę 17

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
mam prosbe, moglby ktos podrzucic jakis trening dla kobiety bez sprzetu w domu? beda aeroby + dieta ale pasuje pomeczyc troche miesnie, zeby uskutecznic efekt redukcji bede bardzo wdzieczny za pomoc :-
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium