SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184782

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
niskie estro po femce plus wino to duze prawdipodobienstwo kontuzji bo stawy słabo smarowane sa stad ta przestroga żebym uważał ale chyba tak zrobie ze wejde na 50 g ed do konca a testa odstawie na ok 10 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Gorzej jak zbijesz estro do zera.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jaki test leci ?

edit: ok widze ze cypio

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-07-20 20:19:23

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
testa dużo nie leci i tak naprawde na upartego obyłoby sie moze bez zbijania e2 ale sie uparłem że ma byc suchar ;d i licze ze okablowanie zrobi sie jeszcze bardziej efektowne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
kiedy data ? to zrobimy male zawody...



BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
fajne ok 17 sierpnia cos tam chce sobie pyknac znajomy jakiegos fotografa nagrał mi w studio wiec bedzie dobre swiatlo to moze obiektyw złapie jakiś kabelek ;d
jeszcze musze rozkminic opcje ładowania i odstawiania wody jak ugryśc ten temat

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2013-07-20 20:31:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10133
Panowie pytanka szybkie. Masę lepiej zaczynać z jak najniższego BF (8-9%) i dokładać wtedy wolno czystego mięsa czy przy 12%bf nie ma co redukować i jechać z masą? We wrześniu chciałbym wejść na bombe ale mam tendencje do tycia w pasie i się zastanawiam czy lepiej np do września- października nie zredukować tego szybko i zacząć już w listopadzie na ON dokładać suchej masy mięśniowej w miare możliwości? Wiele osób twierdzi, żeby jednak ciąć fat, bo wtedy lepiej mięsien czysty wpada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
12% to nie jest duzo i mozna robic mase ale im mniej tym lepiej, szczegolnie przed wejsciem na saa dlatego decyzje oparlbym na obecnej formie - jesli jest malo masy miesniowej to nie ma co redukowac z kosci na osci ale jesli juz jest co wycinac to bym schodzil jak najnizej z bf, napisz cos wiecej o sobie, a najlepiej wrzuc fote bo te wyliczone % czesto sa malo wiarygodne to bedzie wszystko jasne i sie cos doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10133
obecnie jestem w pracy więc fotki nie mam jak wrzucić obecnej ale zdjęcie podglądowe jest w moim dzienniku( link w podpisie, str.6). Masy mięsniowej nie jest bardzo dużo( a przynajmniej nie ma co porównywać się do koksiarzy w tym dziale). Obiecałem sobie w wakacje, że nie zacznę znów redukować dopóki nie będę ważył 95kg(obecna waga 84) ale wiele osób mówi, że nie ma sensu robić masy na siłe a tym bardziej, że zaczynam przygodę z dopingiem(jeden cykl na mecie 1-7 30mg ed. +2kg przy znikomym zatłuszczeniu się)

Zmieniony przez - koziar123 w dniu 2013-07-21 02:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
siemka robil ktos z was ladowanie weglami na IF bo cos mi lipnie idzie oczy widza a jesc nie idzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium