SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
ja bym wszedł od razu na testa i dał hcg w trakcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2886 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20224
pytanie z dvpy, potrzebuje zmian w diecie, zaproponujcie jakies wysokokaloryczne "wartosciowe" produkty. owsiane, ryz i makaron w roznych formach przyswajam w duzych ilosciach, wegli wciagam nawet 7g/kg, mysle zeby zwiekszyc tluszcze kosztem wegli, jednoczesnie latwiej nabijac kcal bo tluszcze maja ich wiecej. kiedys mowil o tym burneika w wywiadzie z slodkiewiczem. bialka jem na poziomie 2g/kg w miesie i jajach, nie licze bialek z innych produktow.

fajnie by bylo jakby podrzucane przez was pomysly takich produktow byly w miare ekonomiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170728
zjedz troche z weglami dodaj np olej lniany po kazdym posilku tyle ile wyliczysz i juz masz zupelnie innaczej, bo lykasz na ekstra troche oleju i po sprawie

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170728
Npp + enan dobre połączenie?
Bo wpado mi pewne prolo i popieprzylo plany, miało iść standardowo prop npp ale pamietam prolo z przed laty i miło wspominam ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Dzięki lodzianin, tak też zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Arkus P
Npp + enan dobre połączenie?
Bo wpado mi pewne prolo i popieprzylo plany, miało iść standardowo prop npp ale pamietam prolo z przed laty i miło wspominam ;)


Bardzo dobre. Leciałem tak teraz. Dokładałem jeszcze propa ale nie ma potrzeby. Możesz podzielić enana na 3 strzały i wbijać z npp pn/sr/pt
Takim systemem proponuję zacząć 100mg i podbijać o 25mg co 2 tygodnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170728
Tak dwa srodki mi wystarcza, wczesniej bylo samo cypio,
z tym ze prolo na pewno bede lecial 14-15tyg, po ostatnim razie wiem ze 12tyg to by bylo za krotko ;)
i teraz mysle jak to rozlozyc bo npp tyle czasu raczej nie ma sensu? i wkomponowac go tam gdzies na 8-9tyg?

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2013-03-14 11:33:05

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Pytanie z cyklu...Powiedzcie mi jak rozkminic HCG chcac przybijac z insulinowki, pytam bo mam w ampulce, a nie wiem jak to zrobic, zeby nabierac za kazdym razem do nowej.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A ile masz rozpuszczalnika?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
1 ml

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium