SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
dopisze jeszcze ze trenuje ok 17, koncze o 18:15 i zaczynam jesc o 18:30

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
na regeneracje to trzeba dawki podbic przez moja prace moge sobie pozwolic na okno tak do 13/14 bo pozniej mi srednio pasuje ale co tam jest dobrze.... wlasnie tez mnie to zaskoczylo ze nie robiac cardio fat sie tak spala dzieki trenowaniu na czczo ale teraz sie obawiam ze jak doloze cardio po treningu to jednak bede juz te 20/21h po posilku i moze juz troche miesnia poleciec...

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2013-07-21 19:40:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja lece tylko 250mg enana tyg wiec wiadomo, ze nie moge oczekiwac cudow ale mam tu na mysli porownanie regeneracji ktora byla jednak lepsza przy posilku przedtreningowym, a moze wnioski pochopne, hooy wie, zycia nie wystrczy ze sprawdzic wszystkie mozliwosci, to samo dotyczy Twojego gubienia miesnia, nie przekonasz sie jak nie sprawdzisz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
co racja to racja od jutra daje cardio 4 razy week po 30 min i zobacze co sie bedzie dzialo.... np. ja nie zauwazylem slabszej regeneracji mam tak samo jak z posilkiem przed treningowym. tylko ze tutaj jest wiele czynnikow ktore moga a raczej na pewno maja na to wplyw a mianowicie ze bylem pare miechow off od orali a od inekcji z pol roku a na redu leci u mnie 20mg metki takze ja odczułem roznice w regeneracji na + jednak zmiana z kreatyny na metyla byla bardzo znaczaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
owszem co zmiana to zmiana
a moze tak 3x 20min ? zostawic sobie jakies pole manewru , chyba ze bardzo sie spieszy
jakbym lecial tren to bym sie nie przejmowal i zredukowal okno do 2h, krecil cardio i forma bylaby zrobiona migiem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
przekonales mnie bedzie cardio 3x 20min i wystarczy... tren zostawie na nastepny rok bo za cienki jestem w uszach i jak juz cos biore to w malych dawkach... wlasnie zastanawialem sie jak z tym oknem bedzie najbardziej efektywnie i zostane przy 3h. czytalem opinie ze po kilku dniach zoladek sie troche kurczy i nie ma ssania na maxa ale u mnie to mozna w miedzy bajki wlozyc. jak zbliza sie 19/20 to mega mnie cisnie na lodowke,ale jak juz cos robic to porzadnie i trzymac sie zalozen wiec daje rade. no dobra tylko raz sie skusilem na lody sióstr grycan ale to bylo wtedy jak kolezanka zaprosila mnie na noc bo jej chlopak wyjechal na delegacje a ona sie bala sama spac i jeszcze lodami czestowala to nie moglem odmowic pzecieaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Miczel, bijesz 250mg raz w tygodniu, czy dzielisz na 2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dziele , laduje do insulinowki z przedluzanym tlokiem i bije pol w pon i pol w czwartek,

ban4life cheat meal'e nadal mozna sobie czasem zaserwowac, tym bardziej jak kolezanka tez cheatowala

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
ban4life- moje pytanie zmierzało do tego co napisał micz. Jak jesteś na wysokich węglach to ładowania imo nie mają sensu. Celem ładowania jest uzupełnienie glikogenu, Ty go cały czas masz, więc takie ładowanie zamiast pomóc może zaszkodzić- pójdzie nie tam gdzie trzeba.

A co do czitów, u mnie lecą często lody, czekolada itp, byle zmieścić się w bilansie kcal/ makro a fat znika w oczach. Nie było jeszcze sytuacji żebym zauważył cofnięcie się i odrabianie strat.
Natomiast jak leciałem na ketogennej z 6 posiłkami dziennie, 100% czystymi a w niedzielę robiłem sobie cały dzień cheat meali bez liczenia to często było tak że cofałem się i 3-4 dni odrabiałem straty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
tylko w insulinowkach mozna trzymac tak dlugo sok ? ktore strzykawki sie do tego nadaja ? niedlugo bede pykał cypio z alphy na mostku i wolabym to rozbic na 2-3 iniekcje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium