SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No wlasnie też tak to rozkminiam. Były zbyt dobre żeby je używać non stop. Może dlatego tak wodę trzymam.
Może to być od ogórków jak jadłem tak dużo? :>

A marchewka? Taki miks gotowany marchew i fasolka może być całkiem smaczny

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Wlasnie nie chce sie zjechac przez to ze cos niedopilnowalem tak jak trzeba ja nie musze byc turbo idealny bo nie Jezdzr na jakies zawody tylko robie to dla siebie ale chcialbym osiogbsc dobry efekt

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Ja nie jadam tak duzo tych ogorkow czasami tez buraki

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
możesz dawać ogórka tylko bądź świadomy że sod ciągnie wodę i możesz w danym dniu lekko się zamazac ją osobiście mało sole minimalne ilości ale jak zjem cheat meala albo inny posiłek co zawiera dużo sodu to dostaje takie okablowanie na łapach że szok
Karpiu staraj się jeść jak najwięcej świeżych warzyw nie poddanych obróbce ja zazwyczaj to jako bazę daje kapuste pekinska bądź zwykła ewentualnie salate i do tego pomidor papryka ogórek świeży czasami por marchewka jak mi się chcce to robię winegret do tego sól pieprz oliwa cytryna troszkę cukru polewasz i wcinasz

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2013-05-09 11:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Aha no to wzlocze brokuly dodan wszem i wobec ze piersi z kurczaka jen smazone i to jest moj problen bo na gotowsne czasu mam malo myslicue ze to duzy problem ?

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nie, chyba że lejesz tłuszczu dużo do smażenia. No i kwestia druga - na czym smażysz, bo nie wszystkie tłuszcze nadają się do smażenia.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699697
polecam olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
To no jakie ? Wiesz

Nie ma kasy nie ma masy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Olej ryżowy jest fajny też - potrawy go nie wchłaniaja za bardzo, nie kopci i nie pryska.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Wiecie co problem polega na tym ze ja na stale zyje w holandi i obi troche inaczej jedza nie moge zbalesc oliwy z oliwek ale sa polskie sklepy zaoytam o teb olej okej ryzowy tak ?

Nie ma kasy nie ma masy.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium