SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 183952

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
panowie wskakuje teraz na mixa i chce poleciec pierwsze 8tyg 200mg c3d a pozniej wskoczyc na 250mg c3d.Prawdopodobnie wybór padnie na Pharm Chemical Sustan 300.Wiadomo ze nie bedzie tam 300mg i tu moje pytanie jak myslicie ile moze siedziec 250?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Nikt ci tego tu nie wywrozy, bo niby w jaki sposob? Masz watpliwosci wez cos pewniejszego

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667753
na to pytanie bez badań nikt ci nie powie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
wiem,ze nikt nie jest wrózka i nie powie co do miligrama ile tam moze siedziec ale wiekszosc z nas bije ug i ciekaw jestem o ile mniej wiecej moze byc zanizone stezenie.Towar działa bo bralem juz enana i propa a teraz chlopaki bija tego mixa i sa zadowoleni..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie licz na 250 mg nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667753
kupujcie pewniejsze środki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
No to jesli chlopaki sa zadowoleni to po co szukac dziury w calym?

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 164 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34652
łodzianin - mam dostep do roznych firm ale na tym dilu ktory ma w ofercie tego pharm chemicala sie nie przejechalem a tak jak mowie bralem od niego i z tej samej firmy propa i enana i działało wiec pomyslalem ze teraz wezme tez z tego samego zrodła.Bo nikt mi nie zagwarantuje,ze jak wezme inną firme to bedzie tam siedzialo to co ma byc i z takim stezeniem jak jest na etykiecie.. Nie szukam dziury w calym tylko jestem wlasnie ciekaw jak wy podchodzicie do tego ile faktycznie moze siedziec mg/ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363990 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667753
ja zawsze pytam wśród znajomych co biją i jaka partię itd i wtedy to kupuję,jeśli oni chwalą.Polegam zawsze na osobach co troche towaru wbiły i wiedzą jak co ma działać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Lepiej dopłacić czasami trochę i mieć aptekę - jeśli jest dostęp. Nie będę tutaj pimpował, ale tylko z dwóch firm biorę sok :D

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-04-21 20:19:43

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium