SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 183906

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Można gdzieś dostać w sklepie te produkty walden farms czy tylko net ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
pater ja u siebie w miescie nie znalazlem, troche cena też wysoka, sam nie probowalem ale pewnie skusze sie na jakies pojedyncze a tak to duzo mozna robic samemu takich z niewielka iloscia kcal lub prawie 0 i wyjdzie taniej, no ale napewno nie tak dobrze jak robi to firma masowo

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31589
panowie, pytam jak najbardziej serio - co sądzicie o źródle białka takim jak wątróbka drobiowa? Wiem, posiada tłuszcze, ale to jest bodajże 6gr na 100gr. jak się zaopatrujecie? wiem, że jeden z naszych użytkowników -bling- podjadał ją i nawet dobrą formę przy niskim bfie trzymał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Normalne białko zwierzęce - jak ktoś chce przyoszczędzić, to jak najbardziej godne polecenia. Tak samo jak żołądki drobiowe(te mają tylko 4g tłuszczu/100g, 18g białka) i serca drobiowe(tłuszcz 9g, białko 15,5g).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
IMO sprawa z żarciem jest prosta. Jemy to, na co nas stać. Jak ktoś ma tyle hajsu, że może jeść setki gramów wołowiny ed - na zdrowie :) Ale jak czasem czytam posty niektórych osób, to mam wrażenie, że powinny trochę zmienić podejście. Jak nie masz pieniążków to idziesz do Biedronki i kupujesz kostke twarogu nie zastanawiając się nad tym jaki on ma aminogram. Odmówisz dziecku 5zł na loda bo musisz kupić 200g wołowiny, a nie twaróg bo on nie ma metioniny? Róbmy wszystko jak najbardziej porządnie, ale jednocześnie jak najbardziej rozsądnie i na tyle, na ile jesteśmy w stanie, bo zupełnie przez przypadek można popaść w jakieś chore paranoje, które niekoniecznie przyniosą widoczne rezultaty :)

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2013-07-12 21:05:46

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2013-07-12 21:05:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
wątrobka drobiowa fajna sprawa

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
easyjerzy
Micz, masz pod ręką jakiś artykuł dot. śluzotworstwa art. spożywczych?


Nie mam, temat troche tabu w dalszym ciagu

Lukas7272
miczelx
j/w

Jak przygotowujesz ta miche ?



Zalewam wrzatkiem,przykrywam az napęcznieje a pózniej dodaje troszeczke mleka i wode zeby rozcienczyc. Wypijam bialko jeszcze do tego. Dzisiaj po sniadaniu nie poszedlem na trening i nie wymiotowalem ale dalej bylo mi ciezko na zolądku i nie zbyt dobrze. Pewnie jak bym zaczal sie ruszac to bym zwrocil. Trzyma te cholerstwo tak dlugo ze mam problem pozniej z nastepnym posilkiem.

Jeśli chodzi o IG to pewnie jakies znaczenie to ma,zalezy co porównamy. Napewno jest róznica między np. miodem,chlebem bialym a ryzem...ale czy bedzie jakasś róznica miedzy ryzem brazowym a bialym? Pewnie tak,choc nie zbyt odczuwalna. Ja wrzucilem brazowy na redukcje bo jakos mi lepiej wchodzi niz bialy a poza tym ma bardzo dużo magnezu i fosforu. Jest go mniej i szybciej można wszamać.

Teraz mysle jak zastapic ten owies. Chleby i bulki sa teraz przewalone prawie wszystkie i ciemne są tylko z koloru. Na szczęscie w biedrze jest w miare ten ciemny chleb "justfit" czy jakos tak. W smaku huyowy ale w porównaniu do owsianki to mi wszystko bedzie smakowalo.

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2013-07-12 11:02:04

Zmieniony przez - Lukas7272 w dniu 2013-07-12 11:02:58


To moze jednak sprobuj ugotowac platki, moze byc poprawa
Jesli chodzi o IG ja nie mowie, ze nie istnieje tylko ze takie roznice nie beda mialy odzwierciedlenia w wygladzie sylwetki,
CO jest zdrowe, a co nie jest to kazdy wie, nie sadzilem ze musze sie tak rozdrabniac zebyscie zrozumieli

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nie ma nic na temat śluzogenności generalnie.\

- http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1923030/
Histological Effect of Certain Pickles on the Human Gastric Mucos

- http://ajplegacy.physiology.org/content/67/1/124.extract
THE EXCITATION OF GASTRIC SECRETION BY APPLICATION OF SUBSTANCES TO THE DUODENAL AND JEJUNAL MUCOSA

Zmieniony przez - neevsky w dniu 2013-07-12 21:53:23

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
czym moze byc spowodowane stwardnienie miejsca po zrobieniu szota ? lecialem ze 2 lata temu enana bylo ok , teraz zrobilem i dupa boli juz 4 dzien , fakt faktem ze miejsce troche mniej boli i te twarde miejsce troche zmalalo , ale tak czy siak nie zrobil bym dzis iniierekcji w te miejsce bo bym z bólu nie wytrzymal ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
nieprawidłowo wykonana iniekcja / kiepski towar
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium