SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Moze mi ktos powiedziec czy w przerwie od clenu moge wrzucic sally? Albo Sally+spalacz typu black mamba? Bede wdzieczny jak ktos mi powie.O sally znajduje tylko teoretyczne informacje a niewiem jak to jest z nim w praktyce.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nadaje się do smażenia kokosowy, bo ma ok. 90% tłuszczów nasyconych, smalec tylko 40% nasyconych/55% nienasyconych. Poniżej 25 celcjuszy jest białawej konsystencji stałej(wygląda jak smalec), powyżej tej temperatury zmienia się w przeźroczysto-zółty płyn i mozna go pić jak każdy olej. Tłuszcz do smażenia im ma więcej nasyconych tłuszczy, tym lepiej.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35081 Napisanych postów 89957 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941115
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Może być. Zawiera resveratrol(jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, obniża estrogen, podbija hdl itp - dużo o nim w necie - jest to składnik skórki winogron). Ten marketowy jest rafinowany(ale jest filtrowany na zimno, więc jest słąbo przetworzony). Minusem jest, że zawiera sporo o6 wzgledem o3, co wg badań może przyczyniać się do zwiększania zachorowań na raka min prostaty. Dlatego należy mixować różne oleje, a nie opierać się tylko na jednym.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
od długiego czasu trenuje 5 razy w tyg splitem, czuję że potrzebuję trochę przerwy, bolą stawy i czuć ogólne zmęczenie. znacie jakis ciekawy trening ? myśle o treningu 3 razy w tyg FBW lub push pull legs, w nie treningowe dorzucic aero i uciac troche kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35081 Napisanych postów 89957 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941115
PakerZbreslau
Może być. Zawiera resveratrol(jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, obniża estrogen, podbija hdl itp - dużo o nim w necie - jest to składnik skórki winogron). Ten marketowy jest rafinowany(ale jest filtrowany na zimno, więc jest słąbo przetworzony). Minusem jest, że zawiera sporo o6 wzgledem o3, co wg badań może przyczyniać się do zwiększania zachorowań na raka min prostaty. Dlatego należy mixować różne oleje, a nie opierać się tylko na jednym.


ok dzieki bardzo za konkretna odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
Lukas7272
Moze mi ktos powiedziec czy w przerwie od clenu moge wrzucic sally? Albo Sally+spalacz typu black mamba? Bede wdzieczny jak ktos mi powie.O sally znajduje tylko teoretyczne informacje a niewiem jak to jest z nim w praktyce.


sam spalacz tak sally nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A dlaczego niema sensu? Móglbys wytlumaczyc? Wydawalo mi sie sally razem ze spalaczem bylo by ok.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Panowie powiedźcie mi to jak to jest z tym testem jako środek antykoncepcyjny u facetów? Sprawdza się to ? przy jakich dawkach i czy to skuteczne?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Lukas7272
A dlaczego niema sensu? Móglbys wytlumaczyc? Wydawalo mi sie sally razem ze spalaczem bylo by ok.

Bo oba są agonistami β2, czyli oddziaływują na te same receptory. Lepiej odczekać aż spadnie tolerancja.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium