SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
a ile tego clomu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
jou !

jako ze bomba mi nie obca, a niedlugo chyba bede mial T3 i/lub T4 na recke bo na 99% mam niedoczynność to zadam pytanie tutaj u swoich :D

Siedze obecnie w niemcowie a cena miesa(takze ryb) jest taka troche slaba...

No i od nowa zaczynam myslec o zarciu...

W normalnej cenie z wysokobialkowych produktow są jajka, mleko, sery biale i zolte. Warzywa i owoce tak czy siak musze jesc wiec tutaj pominmy cene.

Cowiec do dyspozycji mam bialko w prochu z polszy, ewentualnie tunczyko-papier w puszkach i to co powyzsze.

Jechal ktos z Was na takim zestawie? Szczegolnie zastanawia mnie temat jedzenia jajek codziennie. Czy nie odbije sie to negatywnie na zdrowiu ? Wszystko gotowane(zero smazonego pieczonego itp) + minimalna ilosc soli. Oczywiscie dieta wsparta na olejach lnianych tranie itp

z trawieniem takiego zarcia nie mam zadnego problemu, duzo gorzej trawie produkty pochodzenia roslinnego typu ryz chleb itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dlaczego bez pieczenia i dlaczego ograniczasz sól?
W Niemczech zarabiasz po polsku że przeliczasz ceny mięsa na złotówki?
Mięso to podstawa michy, raczej nie do zastąpienia.
Jakich problemów zdrowotnych spodziewasz się po codziennym spożyciu jaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kiedyś na body-factory czytałem, że Wodyn jadł 20 jaj dziennie i żyje do tej pory i ma się dobrze

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja czytałem, że Yeti istenieje.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-03-24 22:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Hubert81
Dlaczego bez pieczenia i dlaczego ograniczasz sól?



Bo co tu upiec, jajka?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
można usmażyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ty, racja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1778 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11346
Dlaczego bez pieczenia i dlaczego ograniczasz sól?

Bez pieczenia bo pieczenie to wiecej brudu do sprzatania i wiecej trucizny dla watroby i nerek, a te niech trzymaja zapas na ciekawsze substancje niz przypalone zarcie :D

no a sol tez chyba do najzdrowszych nie nalezy...

W Niemczech zarabiasz po polsku że przeliczasz ceny mięsa na złotówki?

Zarabiam po niemiecku a raczej jewropejsku bo marka niestety zostala uduszona. A przeliczam dlatego, ze przeliczam, prosty rachunek ekonomiczny, mniej wydaje = wiecej w kieszeni zostaje. Jestem na tyle tolerancyjny wzgledem jedzenia ze kiedys jechalem 2lata(wypadly 4dni lacznie na inne zarcie) na zestawie: gotowany kurczak bez przypraw, ryz bez przypraw, tunczyk, oliwa z oliwek, pomarancze, salata i pomidory. Oszczedzona kase wole przeznaczyc na cos znacznie ciekawszego niz jedzenie :)

Mięso to podstawa michy, raczej nie do zastąpienia.
Gohan - kiedys mod SFD jakos ogarnial bez miesa... i nikt chyba nie powie ze byl leszczem :)

Jakich problemów zdrowotnych spodziewasz się po codziennym spożyciu jaj?

namieszany temat cholesterolu ?

Zmieniony przez - 60thplace w dniu 2013-03-24 22:37:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Żyjesz mitami i stereotypami, a podawanie pojedynczych przypadków jako argumetu tez trafne nie jest, Śpiacy jestem i nie chce mi się więcej pisać. Może jutro napiszę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium