SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Biłem przez 5 tygodni e3d i potem przeszedłem na e2d ( tylko ze względu, że zmieniłem estr testa ). Nie odczułem żadnej różnicy, w czymkolwiek. IMO npp to za długi estr żeby odczuć różnice w stosunku e2d/e3d porównując np. do trena ace, gdzie u niektórych różnica między wbijaniem e2d, a ed jest potworna.

Wbijaj tak, żeby Ci pasowało do innych środków, żebyś mógł bić w jednym strzale, a nie np. prop e2d, a npp e3d.

Zmieniony przez - Rorek w dniu 2013-06-10 18:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
Sadzicie ze IF na redukcji + saa ma sens? (nie wiem czy to było tu wałkowane, jesli tak to sorry)
Jak to sie ma do orali? Zakladam ze 22h postu,2h jedzenia.

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19584
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
anima
Sadzicie ze IF na redukcji + saa ma sens? (nie wiem czy to było tu wałkowane, jesli tak to sorry)
Jak to sie ma do orali? Zakladam ze 22h postu,2h jedzenia.


Dlaczego takie krotkie okno ?
Ile kcal bedzie szlo ?

Sens mysle, ze ma taki sam jak bez saa, sprawdz a sie przekonasz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Ile wsuwacie Kcal przy wadze ~90kg? Bo mam jakiś dziwny okres.. na początku masa szła przy 3600-3700kcal a teraz walę po 4400 i stoję w miejscu

Pytam, bo nie wiem czy to wina kcal , czy czas już zrobić jakiś rekomp, redukcje aby się " uwrażliwić '

Na razie off jestem

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2013-06-11 01:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
PureGame
Ile wsuwacie Kcal przy wadze ~90kg? Bo mam jakiś dziwny okres.. na początku masa szła przy 3600-3700kcal a teraz walę po 4400 i stoję w miejscu

Pytam, bo nie wiem czy to wina kcal , czy czas już zrobić jakiś rekomp, redukcje aby się " uwrażliwić '

Na razie off jestem

Zmieniony przez - PureGame w dniu 2013-06-11 01:33:05

Mam podobnie - waga ok 91.5kg kalorii na tą chwilę ok 4200 w dt, w dni nietreningowe mniej (wypada mi jeden posiłek mniej) i też waga stoi póki co. A flaki zmęczone od tego żarciai winka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
miczelx
anima
Sadzicie ze IF na redukcji + saa ma sens? (nie wiem czy to było tu wałkowane, jesli tak to sorry)
Jak to sie ma do orali? Zakladam ze 22h postu,2h jedzenia.


Dlaczego takie krotkie okno ?
Ile kcal bedzie szlo ?

Sens mysle, ze ma taki sam jak bez saa, sprawdz a sie przekonasz.


Wydaje mi sie, ze im krotsze okno jedzenia tym lepiej? Poza tym tak mi odpowiada z rana nie czuje zbytnio głodu, wlacza mi sie dopiero pozniej, ale lepiej mi sie robi ciezki trening silowy/kardio jak jestem lekko glodny. 2500kcal aktualnie na redukcji mieszcze spokojnie w 2h, lowcarb, głownie białko z piersi kurczaka/bialek jaj.

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja leciałem na IF na 4h postu i 3k kcal można spokojnie wciągnąć Nawet siła na treningu była odpowiednia.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
rkarpinski
Ja leciałem na IF na 4h postu i 3k kcal można spokojnie wciągnąć Nawet siła na treningu była odpowiednia.

A jak z kardio na IF, robiles? Jakie? Ile? Kiedy?

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rzadko i na odpyerdol się. Serio. Miałem troche inne podejście a smalec tak leciał ładnie, że się do kardio nie przykładałem. Na pewno regularnie 30 min po siłowym leciało. Czasami gdzieś wrzuciłem tabatę.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium