SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
wydaje mi się, że trochę mało. ja na takich ilościach mógłbym redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
Znalazłem na necie jakieś napoje Vivat z Biedronki ( jabłko i pomarańcz ), niby bez kalorii. Jutro się przejdę sprawdzić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
wozeks
wozeks
Jestem teraz w 12tyg enan 250mg e5d. W 10 tyg wbijalem HCG 500ui ed. Jaja nadal małe ale za to, mocno libido podskoczyło.
Co z tym zrobić? Wbijać kolejne HCG? Enana chcę pociągnąć przynajmniej do lata.


lodzianin1
przybij więcej tego hcg powiedzmy 1000-1500 co 2 dni


2 tygodnie po ost. HCG według zaleceń lodzianina1 chcę przybić kolejne HCG. Dla wygody chcę 1250ui. Co ile dni? e2d czy e3d?


wozeks
Strasznie mnie teraz wysyfiło na barkach i plecach po enanie a jestem w 12 tyg.
Nie jest to jakieś dziwne, że wcześniej nic a teraz nagle i od razu na całych plecach?


rkarpinski
moze estro wywalilo w gore. mam to samo ;]


wozeks
A może i to być prawda, bo faktycznie odstawiłem ATD.


rkarpinski
jak odstawiles atd i dales wiecej hcg to tymbardziej moglo Cie wysypac bo hcg podbija estro


Czyli mimo, że wbijałem HCG 500ui ed a antrofia jąder nadal jest to spowodowane jest to wysokim estro czy złym wbijaniem HCG?

Przyjmować teraz ATD powiedzmy 25mg e2d czy wbić kolejne HCG np. 1250ui e2d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
estro nie ma wpływu na działanie hcg na jądra

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
samo hcg również podbije Ci estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
Dzisiaj czytałem ale nie pamiętam gdzie, że nadmiar estro powoduję atrofię jąder. Nie prawda?
W takim razie, co robić? Wbić kolejne HCG ale tym razem 1250ui e2d?
Bo jeżeli chodzi tutaj o estro to tylko problem mam z syfami, ale to mniejsza z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Panowie co powiecie o redukcji calkowicie bez tluszczu? Chodzi mi o to, zeby poprostu wiecej wegli jesc, ale kalorycznosc jak w zamierzeniu. Na redukcji bedzie tren Ace, prop, clen, winko

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
tłuszcz jest niezbędny,całkowita jego eliminacja źle się odbije na zdrowiu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16441
W skrócie, jeżeli atorfia jąder nie jest spowodowana wysokim estro i mimo, że wbijałem tydzień temu HCG 500ui ed to co mam zrobić?
Wbić kolejne HCG ale tym razem większe dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
lodzianin1
tłuszcz jest niezbędny,całkowita jego eliminacja źle się odbije na zdrowiu


Do tej pory nigdy nie eliminowalem tluszczu, ale pytam z ciekaowsci bo spotkalem sie z opiniami, ze samopoczucie lepsze, obnizajac tluszcze mozemy wiecej wegli jesc a kalorycznosc sie zgadza. Dlatego mnie to zastanawia.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium