SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Skint, jakie robisz przerwy między metką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
W tym sezonie były to: 7 tyg paź-gru, teraz leci 6 tyg, w maju wino na 7 tyg. Jak mi się zachce. Okresowo zwiększam testa, ciągle staram się rotować dietą itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Skint ja zapytam odnośni tej "rotacji" dietą. Na jakiej zasadzie coś takiego się odbywa. Ja już tak od 7-8 tygodni jestem na wysokich węglach, póki co mnie nie zalewają i służy mi taki system odżywiania (robię czystą masę). Ale myślałem, żeby trochę zaszokować organizm i np. tydzień na wysokim tłuszczu polecieć - dobrze kombinuję ? Jeśli to jest dobry pomysł to jak procentowo zmniejszyć/zwiększyć ilość węgla/fatu ?

To pytanie nie tylko do Skinta, ale też innych wyjadaczy.
pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Fachowcem od diety to ja nie jestem na pewno. Dopiero sie uczę (na sobie najczęściej). Miałem na myśli to, że np na jesieni dałem więcej węgli jak robiłem jakąś tam masę. Waga poszła, zalało też ździebko. Potem na mostku w styczniu obcinałem węgle powoli, do zerowego bilansu. Potem dołożyłem testa i dalej na zero lub na lekkim minusie recomp. Za chwilę wejdę na pierwszą redukcję z prawdziwego zdarzenia. Zdarza mi się często rotować tłuszczami (dodając lub ujmując oliwy do posiłków). Np teraz przestałem dodawać oliwę do 3 posiłków. Tak w skrócie to wygląda. Brzmi mądrzej niż jest w rzeczywistości w moim wydaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Jecie wieprzowine częściej niż czasami? Ja najwiecej jem kury ale świnia tez jest dobra przynajmniej w smaku ;)

pytam bo myśle czy by nie zmienić większości posiłków na prosiaka zamiast kury, tak żeby trochę od niej dychnac ;)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
swinia najgorsze mieso wydziela sluz w zoladku podobnie jak twarog co zmniejsza przyswajalnosc.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Czasem jem karkówkę i chwalę sobie ze względu na smak i lekki odpoczynek od piersi. Ale są to pojedyncze dania np: 3 razy pierś i raz karkówka ED.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Karkoweczka dobra na LC

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Karkówka z miodem super sprawa.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Wrzucałem do tematu trening na koksie ale tam cisza, więc wrzucę tu.


Przerobiłem lekko trening Gregora coby bardziej skupić się na klatce a zluzowałem barki bo to moja najlepsza partia.
Nóg nie mogę normalnie ćwiczyć bo jestem 3,5 miesiąca po rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Także część ćwiczeń takich jak wiosła też usunąłem.

Dzień 1 klatka

1. Rozpiętki na ławce skośnej 15powt w serii łączonej (jedno ćwiczenie po drugim bez odpoczynku) z wyciskaniem sztangi na ławce skośnej z ciężarem pozwalającym na wykonanie 4-5 max powtórzeń. (ogólnie 4takie łączone)
2. Wyciskanie hantli na ławce poziomej 4serie 12 powtórzeń
3. Baterflay 4serie po 12 powtórzeń

Dzień 2 plecy

Na początku 4 serie unoszenia hantli w opadzie na tył barków

1. Seria łączona analogicznie jak w 1 dniu
przenoszenie hantelki za głowę leżąc na ławce 15 powtórzeń
podciąganie nachwytem z ciężarem pozwalającym na 4-6 powtórzeń max
2. Wyciąg pionowy 4serie po 12powtórzeń
3. Wyciąg poziomy 4 serie po 12 powtórzeń

Dzień 3 barki+ nogi

Barki:
1.Unoszenie hantli bokiem stojąc
2.wyciskanie sztangi siedząc sprzed głowy

Nogi:
Na dniach będę widział się z fizjoterapeutą to ułożę z nim odpowiedni plan.

Dzień 4 klata

1.Wyciskanie hantli skos dolny 3 serie 12 powtórzeń
2.Wyciskanie hantli skos górny 3 serie 12 powtórzeń
3.pompowanie na maszynie 3 serie 12 powtórzeń
Tutaj wszystkie ćwiczenia małe ciężary z dużą dokładnością

Dzień 5 ręce
Biceps
1. Seria łączona analogicznie jak 1 dniu
podciąganie podchwytem max ilość powtórzeń
uginanie ze sztanga siedząc 4-5 powtórzeń
2. uginanie z hantlami młotek 3 serie po 12 powtórzeń
3. uginanie z hantlą w podporze o kolano 2 ser po 12pow

Triceps
1. seria łączona analogicznie jak w dniu 1
prostowanie z linkami na wyciągu 15powtórzeń
pompki z obciążenie 4-5 powtórzeń
2. wyciskanie w wąskim chwycie 3 serie po 10powt
3. wyprosty z hantlą zza głowy 2serie po 12powt



I tu moje główne pytanie. Czy trening klatki rozłożony w ten sposób będzie ok ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium