SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 185101

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
właśnie, różnicy nie widać ... i teraz pytanie czy nie lepiej kupić jakieś tańsze białko jak łowickie czy chociażby to sfd econo sprawa problemów brzuchu to już indywidualnie, wiadomo

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
arnold69
Swoją drogą jeśli rozmawiamy o białkach, załóżmy że mamy tego Optimum whey gold i sfd econo i teraz jak tu porównamy jakość? Chodzi tylko o smak/rozpuszczalność ? Bo działanie na organizm... ciekawią mnie opinie innych użytkowników czy warto Waszym zdaniem wydać większy hajs na białko ?


Walory smakowe pewnie na + dla Optimum, chociaz to rzecz gustu,
jesli chodzi o jakosc to ja zawsze wolalbym econo, czy sfd plus albo nawet ostrowie, problem przy tych tanszych bialkach to moze byc pienistosc, chociaz nie zawsze, tak jak pisalem econo mi sie nie pieni, sfd plus zalezy jaki smak, moze inna partia.

Showcase
białko tak czy siak to syf vs jedzenie... ja biore DYMATIZE Elite Whey Protein Isolate - 90g prochu na dzien, ale jak mam wciskać w siebie prawei 440g białka/dzien to daj mi wiare ,ze bez prochu sie nie da.... brałem optimum wczesniej przez rok tez hydrowhey, nie widze różnicy... imo ten sam skład i czy nie ma problemów w brzuchu - i tak bedzie pewnie to samo...


to "bialko" Dymatize kiedys na testach wyszlo prawie jak gainer

flex1976
lepiej właśnie kupić econo
bo plus ostatnio się popsuł - smak i rozpuszczalność na minus


2 opakowania plusa otworzylem i rozpuszczalnosc perfekt, kilka ruchow szejkerem, moze rozne partie maja.

wybierajcie polskich producentow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Te białka są zamawianie w jednej czy dwóch wytwórniach, a reszta kasy to jest firma - nie ma sensu więc przepłacać. Może być ten sam surowiec, az cena różniąca się o 30-40%.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tak i to sa te ktore lataja po europie,
te z usa to jest wielka niewiadoma, caliem inne kontrole jakosci na plus dla Polski oczywiscie

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-05-02 10:04:32

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Zamowie sobie chyba na probe plusv2 z sfd 2 paczki. W sumie 26,4g bialka w porcji to spoko. Jak mowicie ze sie oplaca i dobre to warto sprobowac. Tylko jeszcze jakies mono musze wrzucic na koniec cyklonu. I zastanawiam sie nad beta alanina. Kiedys anubis pisal ze zatrzymuje spadki. A co do tego mono to tez macie jakies takie dobre polecenia i tansze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bialka sie nie mierzy na "porcje" a na ilosc w 100g,
ktos moza za porcje uwazac 50g ktos inny 30g, wiec nie mysl, a nie patrzysz na bzdurne opisy,
Mono jak mono, jeden hooy,
Vitalmax zielona pucha moje ulubione

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Vitalmax swego czasu brał kreatynę z Niemiec, z tej samej firmy co Olimp i Universal np - teraz nie wiem jak jest. Surowiec był ten sam - cena niższa 2x.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Miczel na porcke 33 taka jest najczesciej ;) w 100g bedzie jakies 75g wiec zacnie. A kuwa kupilem ostatnio puche za 230 2,2kg z olimpu i tez ma 75g bialka w 100g produktu. A za plusv2 zaplace za 2,25kg 120zl. Polowe taniej. Magia...
No sprobuje ta zielona puche z vitalmaxa. Tylko tam porcje sa napisane dla cwiczacych rekreacyjnie. Ja zarzuce 20g krety dziennie. A co powiecie na ta beta alanine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Beata alaina nic tu nie da wg mnie, wplywa glownie na wytrzymalosc
spadkow i tak nic nie zatrzyma, tych ktore musza wystapic

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Czyli kasa w bloto z beta alanina?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium