SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 183949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
jak tak zrobisz to masz przjeebane nie urosniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12587
PANOWIE BARDZO PROSZĘ:
1. Odebrałem dzisiaj wyniki i są fatalne i ja czuję się strasznie okropnie.

Spójrzcie proszę do tematu "Mostek (7 miesięcy test)"

https://www.sfd.pl/Mostek_7_miesięcy_test_-t951925-s3.html#post2 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 643 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45510
neevsky
Pewnie i tak masz wyebkę więc sie nie martw o kaszel .


Ironia, rzecz jasna? : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
Siema chłopaki. Szybkie pytanie. Leciałem propa z winem, zrobiłem ładny progres, wszystko spoko, w momencie gdy przeszedlem na cypio nastąpil spadek formy. Normalne to?
1-12 prop 100 mg ed
1-9 wino 30 mg ed
9-12 cypio 250mg/week
13-20 cypio 500mg/week
zaczyna sie 14 tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
Opcji moze byc wiele, mozesz miec lipne cypio, ale wydaje mi sie ze lepiej podbic dawke do 750/week. Kolejna sprawa jest taka ze stagnacja moze byc spowodowana raczej zejsciem z wina niz przejsciem z propa na cypio bo testosteron to testosteron, roznica jest tylko estra, na jakim on jest 'oparty'. A moze to Twoja psychika?

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
niee to raczej nie psychika. Właśnie też myślałem że cypio lipne, ale jak nie przybije hcg to jaja sie kurczą. jak skończyłem wino i byłem na propie to szło do przodu dalej. Wyraźnie widać zmiane w definicji mieśnia i rozmiarach. Własnie też chciałem podbić, ale przy 500 mg lekko było czuć suty. Mogę zrobić tak, że przejść w 16 tyg znowu na propa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
Jezeli biles propa 100mg e2d to wychodzi srednio 300-400mg testa/week. Pozniej zszedles na 250mg cypio/week.
A sytuacja z estrami wyglada tak ze 100mg cypio nie rowna sie 100mg propa, bo estr cypionatu jest ciezszy.
Nie ma sie co dziwic wiec ze jest stagnacja. Ja bym podbil dawke.

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
wszedłem na 250 mg cypio gdy biłem propa, gdy zszedłem z propa odrazu wleciałem na 500 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 813 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66456
a zamiast podbicia dawki na 750 , dokonczyłbym ten flakon cypio i zmienil estr na propa i skonczyl winem? moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
Tak

NON COMPOS MENTIS

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium