SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Witam Panow. Mam takie pytanie czy insa APIDRA bedzie dobra do naszego sposobu uzywania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jak najabardziej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Bialka z jajek wchodza o wiele latwiej niz cale jajka,
ja omlet z 10bialek to wchlaniam z 3 min, a omlet z 5jajek przy koncu powoduje juz odruchy wymiotne

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Dzieki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Jak to jest z tym ostatnim posiłkiem. Czytałem ostatnio sporo artykułów, w którym kulturyści czołowi z Polski na ostatni posiłek jedli brązowy ryż z oliwą z oliwek. Ze względu na łatwiejszy sen i lepsze samopoczucie z rana... Jak wobec tego przekłada się na to ilość białka spożytego na dzień. Bo to 50g już ucieka z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Bialka jajek w plynie fajna sprawa, u mnie w stanach sa nawet smakowe vanila,czekolada,karmel,itp.. omleciki wchodza super,bez meczenia i wyrzucania zoltek,pare napompowan pompka i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
mati_19
Jak to jest z tym ostatnim posiłkiem. Czytałem ostatnio sporo artykułów, w którym kulturyści czołowi z Polski na ostatni posiłek jedli brązowy ryż z oliwą z oliwek. Ze względu na łatwiejszy sen i lepsze samopoczucie z rana... Jak wobec tego przekłada się na to ilość białka spożytego na dzień. Bo to 50g już ucieka z diety


sprawa indiwidualna, jednym pasuje zjesc na sen troche wegli, drugim nie pasuje, sam musisz sprobowac i patrzec w lustro, ja kiedys stosowalem ten system przed snem 30minut jadlem 50g ww, rano widzialem lepsze nabicie ze tak powiem, trzeba sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364360 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668908
j.w. to jest dieta nie pamietam jak się ta pani nazywa,kilku naszych czołowych kulturystów ja stosowało i było zadowolonych,węgle przed snem,białkowy posiłek po przebudzeniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Tak wlasnie robilem, rano normalnie zazwyczaj mialem ww 100g, a tak to sobie rozkladalem 50 przed snem i 50 dawalem rano, opcji jest sporo, lustro i kombinowanie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
moze dr Budwig?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium