SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 184147

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1018 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9579
Ronney88
Witam panowie mam pytanie, szukam ogólnie przyczyny nie działania na mnie Clenu oraz środków typu ECA, ogólnie przez ostatnie dwa lata testowałem Clena Bałkana, Foxa, DB Pharma i jeszcze jednego zapomniałem teraz nazwy plus spalacz od X-pompa T-5 zachwalanego tutaj przez ludzi w temacie (dodam jeszcze ,że spalacze na Geranium działają na mnie zamulająco) nic z tych rzeczy na mnie nie działało i teraz sie zastanawiam czy jest to u mnie uwarunkowane genetycznie czy może spowodowane moimi wcześniejszymi błędami młodości Leciało dużo mefedronu i podobnych specyfików , zastanawiam sie generalnie czy stosowanie tych substancji wcześniej ma teraz jakiś wpływ na moje odczucia po clenie lub ECA i czy można jakoś to odwrócić


a wiesz co to dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Dzieki marian

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11213
Witam , jestem na Tesciu Enan (1-5 250 e5d 6-.. pon-czw) juz 9 tydz i miało to trwac 12 tyg ale mam org Norme i chcialbym pociagnac 15-16 tyg . I chodzi mi o odblok? kiedy hcg przybic ? czy teraz jakas dawke i pozniej z ostatnim tesciem co 2,3 dni czy teraz nic nie bic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Teraz juz przybij 5x1000 iu e2d, następnie po ostatnim enanie taką samą ilość i wejście na cloma. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
RedForman
Cześć, mam yohe 500mg w proszku jak, wymieszam to z 50ml wody to na 1ml będę miał 10mg yohy ~, I to jest 50 porcji, ale ta woda się popsuje po paru dniach, co polecacie w tym przypadku? Z czym to wymieszać czy może ma ktoś inny sposób?


Spirytus lubelski proponuje.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
siemanko mam pytanie. leciałem cykl 1-9 prop 100mg e2d i wino 3-10 40 mg ed i na odblok kupiłem hcg i clomid ale wszyscy mówili że hcg zbędę więc biore sam clomid zostało mi z 6 tabletek do wzięcia. ale nie brałem codziennie z 3x zapomniało mi się i był dzień przerwy. Czy ja się dobrze odblokuje? to mój pierwszy cykl i przyzwyczaiłem się do wysokiego libido, a teraz jak spadło to nie wiem czy nie jest za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Hcg bardziej niezbeden niz zbedne... no ale cóż za pozno juz

Przyzwaczaj sie do obnizonego libido bo organizm potrzebuje troche czasu zeby wrocic do normy. Poza tym nie porownuj libido z czasu cyklu do libiod na offie.


Cykl nie byl bardzo dlugi, takze jeszcze obejdzie sie bez hcg, ale na drugi raz zapamietaj, ze HCG to podstawa odbloku przy wiekosci cykli dluzszcyh niz kilka tyodni.

To ze zapomniales 3 razy lyknac clom, to nic. Bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja bym przybił hcg, ale to już i tak po ptaszkach. Zostaw sobie na next cykl. Clom pominięty - żaden problem, ma dość długi okres półtrwania (bodaj 4-5 dni, jeśli dobrze pamiętam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
ok a więc dzięki za odpowiedz. no wiem i nie szkoda mi było dać za 50zł na hcg wolałem się odblokować porządnie, ale pozniej kilka osób mówi zostaw sobie na inny cykl bo nie potrzebny. Pominięcie clomidu jeden dzięb to nic wielkiego? ok to troche ulga. No wiem żeby nie porównywać ale nie pamiętam jakie libido miałem przed cyklem :D ale ile może libido wracać do normy? ps. jak badania się nazywają żeby sprawdzić testosteron itp

a np. hcg po clomidzie bez sensu przybić? dla swietego spokoju? Wiem dziwne pytania ale jeszcze nie mam tak obszernej wiedzy w tej dziedzinie :)

Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2013-06-21 10:49:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Bez sensu. Hcg też w pewnym stopniu wpływa na blokowanie układu, więc działanie kiepskie.

W każdej przychodni możesz zrobić badanie testa całkowitego. Koszt ok 20-30 pln. Zrób je dopiero tydzień dwa po ostatnm clomidzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium