SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu,treningu i innych czynnikach przełamujących stagnację cz.3

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 185000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli lece 100-150g węgli dzienine
to co ile robić ładowanie weglami i jak duże ?

chodzi mi o nowe trendy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
co 5-7 dni najlepiej w dzień poprzedzający ciężki trening np nogi albo plecy 300 wegli mysle smialo możesz dac tylko ucial by tluszcze na dzien ładowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Panowie jaki rozkład BTW preferujecie na masie ?
na razie bez towaru, później będzie jakiś podkład.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 204 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11952
To zalezy jak reagujesz na ww i tluszcze. Bialko przy SAA wydaje mi sie, ze minimum 3g kg/mc. Ja bede planowal robic mase na wysokiej ilosci ww, przy bardzo niskich tluszczach.
Co do redukcji to zauwazylem ze u mnie dobrze jest jak nakrece w miare metabolizm na troche wyzszych ww, a nizszym facie, jak juz czuje ze metabolizm smiga to przechodze na CKD, podwajajac liczbe aero

NON COMPOS MENTIS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
dzięki

no ja właśnie dobrze się czuje na wyższym facie, niższych węglach.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Panowie jak myślicie, da rade na takiej misce dokładać kilogramów ?
obecna waga 90kg.

prosiłbym o ocene, zorientowanych w temacie.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Skąd mamy wiedzieć? Wróżbitą Maciej jestem? Jeden ma taki metabolizm, że na 2000kcal będzie łapał masę przy 90kg, a drugi nie będzie nawet po 6000kcal. Czego oczekujesz po samej tabelce?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Wygląda to sensownie. Zastanawia mnie brak węgli na śniadanie. Wszystko zależy od Twojego organizmu. Obserwuj i reaguj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
jak neevsky

dziwią mnie takie pytania, przecież nic o Tobie nie wiemy macieeek

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-06-27 16:36:19

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
chodziło mi czy to ma sens, a dokładnie czy ok jest rozłożone BTW na posiłki, tyle.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pro-SD , T.Enan , NPP

Następny temat

Co na Cykl? PH czy SAA?

WHEY premium