SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SIŁA]Kokos DT just for fun

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 374883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ciekawi mnie, czemu służy taka dieta? Co ma więcej dać ponad normalną redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dla osob otyłych w momentach zastoju pzywraca chęc do dalszej pracy
dla zawodowców pod koniec redukcji pozwala na dorzeźbienie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Dzięki! Nie wygląda, ta dieta, zbyt przyjaźnie.
Kokosik, życzę rezultatów zatem, twardziel z Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie, klasyczna głodówka, dlatego sprawdza Kokosik bo zdrowa na ciele i umyśle i nic sobie nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Ale sucho jest i mało apetycznie, to miałam na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
obliques
... dlatego sprawdza Kokosik bo zdrowa na ciele i umyśle ...


A mój ukochany wujaszek twierdzi, że lekka wariatka ze mnie

13.07.2012
DIETA - CRASH DIET DZIEŃ 8
Dzień z posiłkiem dowolnym. Nie poniosło mnie na jakieś mega czity - zjadłam sobie naleśniki z mąki gryczanej z owocami. Do ciasta naleśnikowego dodałam odżywkę więc naleśniki miały waniliowy posmak... pyszne to było. Pewnie z bitą śmietaną byłyby jeszcze lepsze ale... nabiał mam ucięty więc obyło się bez tego... ach... może kiedyś.
Suple oprócz kurkumy wszystkie.

Dziś trening A



W przysiadach zdjęłam trochę z ciężaru bo wróciłam do wersji z dłuższym zatrzymaniem na dole - taka odmiana przysiadów daje popalić po nogach. Czuję dziś całkiem nieźle czwórki.
WL... ech wyciskanie na tzw. zaliczenie to straszna rzecz. Kiedy ja się zbliżę w tym do jakichś normalnych ciężarów
MC - cóż jestem z siebie dumna wprawdzie w pasie i jeszcze tak do końca pleców nie dociągnęłam ale zaliczone zostało - no!!!
Tym razem o reszcie nie zapomniałam.

Mimo iż zamierzam dziś udzielać się towarzysko i śpiewać szanty (a co mi tam... w końcu śpiewać każdy może) będę grzeczna i będę pić wino a jeść nie będę. Celowo posiłek dowolny ustawiłam na piątek


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-13 19:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
14.07.2012
DNT. Będzie totalny luuuz. Trochę chałupę muszę ogarnąć. Mam Młodą na jeden dzień w domu więc trzeba dzieckiem się nacieszyć, a poza tym musze ją oprać, oprasować, przepakować i wysłać na kolonię.
Dieta - wiadomo... CRASH DIET DZIEŃ 9. Będzie dziś rybno/odżywkowy dzień.

Sobota więc dzień pomiarów - CRASH działa




To moje sadło w brzuchu (pępek)... jak to dziadostwo ruszyć

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2012-07-14 09:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
ladnie , ladne spadki, ladne ciezary ....dieta chyba nie za bardzo..ale skuteczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 100 powtórzeń

Następny temat

ból głowy po NO PRELOAD i KREATYNIE

WHEY premium