SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] coockawsky

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 118734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8065 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42771
Pozdroo , sory zę tak szczerze ale głupi jesteś że dajesz sie pokusie .. jeśli wiesz że nie powinieneś jeść to nie jesz , moim zdaniem powinieneś odstawić słodycze do najbliższego święta ( wielkanoc ) bo bardzo im ulegasz a słodycze to takie słodkie g**** że tak powiem , w święta zresztą sie porządnie nażarłeś ( jak wszyscy ) więc nie ma wymówek! Moi rodzice akurat mnie tak nie podpuszczają a sami sie obżerają różnymi badziewiami ... co nie znaczy żesam tak robie.. a nieraz kumple też sie pośmieją że nie jem słodyczy i innych duperali i mam ich w dupie Wiem co powinienem jeść i to mi wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Co do słodyczy tam Ci radę taką. Ja robię sobie co 2-3 tygodnie dzień że sobie pozwalam jeść ile tylko mam ochotę taki cheat po prostu. Zwykle zaczynam po treningu i do 2 h przed spaniem się objadam. Potem nawet przez następne 2 tygodnie nie mam ochoty na podjadanie słodkiego. (nie wiem czy to jakieś super dobre i tak dalej ale moja psychika dobrze na tym wychodzi :) ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Zrób sb, np jakiś sernik lub ciastka owsiane, dużo przepisów jest na kuchni SFD to wtedy może Ci miną te napady na słodycze.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Moim zdaniem za mocno przesadzacie. Nie chodzi o to, że ja no już tak na prawdę jestem jakby uzależniony od słodyczy. Tylko to, że jestem człowiekowi i wszystko jest dla ludzi i raz na jakiś czas ulegnę namową rodziny i skuszę się na coś słodkiego. Ej przecież 4 kawałki ptasiego mleczka mnie nie zaleją, a wcale też jakoś źle to nie wpłynie na moja diete. Normalni ludzie jedzą dużo częściej słodkości czy fast foody (nie przesadzając) i dożywają uczciwego wieku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
według mnie dużo większy wpływ na kompozycje ciała od 100% czystej diety ma stres. Kortyzol, te klimaty. Prosty przykład, każdy pewnie zna-martwisz się przed sprawdzianem, ryjesz do niego cały tydzień i kończysz z 3. Olewasz po całości, wchodzisz na luziku, wypoczęty, dostajesz 4. Ze stresem ma sporo wspólnego taka właśnie presja: "nie pójdę na imprezę, bo się zaleję", czy powtarzanie sobie sobie "nie mogę zjeść tego ciastka", chociaż masz na nie mega ochotę. Wszystko jest dla ludzi, oczywiście w rozsądnych zakresach. Moim zdaniem, jeśli mamy ochotę na cukierka, to go jemy. Dużo lepiej jest po prostu wliczyć go w bilans niż męczyć się resztę dnia. Ale to tylko moje zdanie, na ryżu i kurczaku 24/7 też da się fajnie czuć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Arnold dokładnie. To czy zjemy coś słodkiego nic złego się nie stanie. A kacper jak chce mieć wszystko perfekcyjnie wyliczone to niech nie je słodkiego o .

Chłopaki jem od 2 tygodni 3000kcal waga stoi w miejscu, ale siła lekko się poprawiła, wymiary nie mierzyłem. Jak uważacie? Pociągnąć jeszcze na tych 3000 czy wbic na 3100?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no to sprawdź wymiary. Jak bicki rosną, a waga stoi, to znaczy, że warto ciągnąć ile wlezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
no, ale czy w ciągu 2 tygodni możliwe są przyrosty? by centymetr je wykryl? zmierzyłem i trochę podrosło gdzieś tak 0,3-0,5cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no czyli elegancko. Ja mierzę co tydzień i też takie wyniki. Potrzymaj te 3000, ewentualnie podbij jeszcze 100, nic złego się nie stanie. Potem siedź na takim poziomie ile wlezie i masa do końca życia <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
hehe. nie no cos niedlugo trzeba bedzie o redu myslec, trzeba dupe znalezc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Chudego .

Następny temat

[DT] SnicK - "Cierpliwości" pods. str 96

WHEY premium