SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216724

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236
ok! ale jeśli będzie bolało nie biegnij.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Dzis bieg wykonany:

- start: godzina 5.36,
- dystans: 10km,
- czas: 59:48:50, WOLNO!!
- tetno: 128-135,

Bieg zaczelam od rozgrzewki (ok. 10min):

1. Trucht, w tym czasie zrobilam skiby, bieg z krokiem dostawnym, odstawnym, bieg do tylu, krazenie ramion,
2. Zrobilam bieg max-wolno na dystansie 50-100m, chyba to sa przebiezki, bo tak zrozumialam jak szukalam co to jest,
3. Rozciaganie calego ciala, lekkie krecenia kostka,
4. I znow przbiezki na dystanie 100m.

Po rozgrzewce czulam,ze nogi sa dobrze rozgrzane. I pomyslalam sobie tak: "Nie bede zaczynac biegow bez rozgrzewki"!!!
Roznica jest! Zaczynajac bieg czulam, ze swobodnie sie odbijam, nie tak uciazliwie. Stopa nie bolala W OGOLE!! Bieglam wolno swoim tempem, tak jak pierwszy raz. Po 13-14 okrazeniu zaczela sie odzywac stopa. Nie klula mnie. Ale bieg ukonczylam spokojnie. Na koniec zrobilam streching i rozmasowalam lekko kostke. Teraz pobolewa troche,ale jest w porzadku.

Pierwsze co pomyslalam, to nieodpowiednie buty. I mysle,ze to moze byc powod. Zobaczylam, ze prawy ma lekkie podwyzszenie w srodku po zewnetrznej stronie. Moge sie mylic,ale chyba ciut wyzszy jest .... Jak chodze w normalnych butach, to jest w porzadku. Szkoda,ze nie zwrocilam uwagi jak kupowalam buty. Nadaja sie tylko na krotkie dystanse.

Ciesze sie z dzisiejszego biegu
Od razu lepiej sie czuje!!!

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21590
W pełni rozumiem Twoją satysfakcję
..i ta godzina, super powietrze, co nie?

Zdrówka, bo widzę że jeszcze nie jest w 100% dobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15423
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Witam elo!

----------------------------------------

Poniedzialek: 3.08.

Silownia:
- rozgrzewka: WIOSLARZ,
- trening: barki, plecy, klatka;
- ok.15 aerobow;

----------------------------------------

Dzis bieg:

- start: godzina 5.13,
- dystans: 10km,
- czas: 59:21:34, WOLNO!!
- tetno: 135-140,

Bieg zaczelam od rozgrzewki (ok. 10min):

1. Trucht, w tym czasie zrobilam skiby, bieg z krokiem dostawnym, odstawnym, bieg do tylu, krazenie ramion, chodzenie na palcach, na pietach;
2. Przebiezki na dystansie 50-100m;
3. Rozciaganie calego ciala, lekkie krecenia kostka, kolanami
4. Przebiezki na dystanie 100m.

Na trening zalozylam moje star buty i ... stopy w ogole nie czulam podczas biegu. Bieg zaczelam spokojnie. Po rozgrzewce nie mialam uczucia ciezkich nog. Bieglo mi sie lekko i swobodnie. I wydaje mi sie,ze bieglam troche szybciej, ale nie bylo to za szybko. Moglam swobodnie oddychac, mowic. Po biegu zrobilam streching i przeszlam sie spacerkiem wokol stadionu dla uspokojenia.

Stopa narazie nie boli. Masuje ja wieczorem na zmiane: mascia chinska i 'Vortalenem'. Nie wiem, czy nie robie z tego mieszanki wybuchowej, ale narazie jest dobrze .

Alexxa, flying, jest juz o wiele lepiej, dziekuje !!!.
Po dzisiejszym biegu stopa mnie narazie nie boli. I teraz nie wiem,czy to te buty jednak, czy poprostu przechodzi mi ten bol.
Wiecie ... ale wiem teraz jedno: Jak chcesz kupic dobre buty w sklepie sportowym, to popros pana/pania, aby Ci je dal najpierw przetestowac na 10km
Takie cos powinno sie wprowadzic w sklepach ... hehe !!


Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-08-04 07:58:04

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
Wiecie ... ale wiem teraz jedno: Jak chcesz kupic dobre buty w sklepie sportowym, to popros pana/pania, aby Ci je dal najpierw przetestowac na 10km
Takie cos powinno sie wprowadzic w sklepach ... hehe !!


no właśnie...skoro samochody mozna testować to dlaczego butów nie można

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15423

dobry pomysł co trening testowałabym inne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710


----------------------------------------

Wczoraj (5.08) byla silownia: NOGI.

----------------------------------------

Dzis bieg:

- start: godzina 5.26,
- dystans: 8x400m, w miedzyczasie trucht 400m,
- czas:
1. 1:32:91
2. 1:34
3. 1:33:67
4. 1:36:42
5. 1:36:31
6. 1:37:19
7. 1:39:11
8. 1:39:10
- tetno: nie patrzylam na pulsometr, ale w truchcie spadlo do 125-130,

Bieg zaczelam od rozgrzewki (ok. 15min):

1. Trucht, w tym czasie zrobilam skiby, bieg z krokiem dostawnym, odstawnym, bieg do tylu, krazenie ramion, chodzenie na palcach, na pietach;
2. Przebiezki na dystansie 50-100m;
3. Rozciaganie calego ciala, lekkie krecenia kostka, kolanami
4. Przebiezki na dystanie 100m.

Bieglam dzis w starych butach. Stopa juz nie boli, z czego sie bardzo ciesze . Dzis mialam do pokonania w sumie 6km, w tym 8 razy bieg na maxa. W truchcie staralam sie uspokoic, i wyrownac oddech i ustabilizowac tetno. Na koniec zrobilam streching i przeszlam sie spacerkiem wokol stadionu.

----------------------------------------

Znalazlam porzadny sklep sportowy z ... bieznia . Ceny tez sa 'porzadne' !

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-08-06 07:18:35

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15423
noo, w ostatnim odcinku się fajnie zmieściłaś w 1:40

ładnie, ładnie, 400m to chyba trudny dystans? trzeba umieć siły i tempo rozłożyć. (ja nigdy nie biegałam i nie wiem )

kochana, chcesz kupić bieżnię?

Właśnie, tak mi się przypomniało w tym temacie (), wczoraj na JoeMonster przeczytałam taki krótki tekst... o, znalazłam: "Nawet najbardziej zaawansowane urządzenie gimnastyczne w warunkach domowych zamienia się w wieszak na ubrania."
Po czym obracam głowę w prawo, patzę na mój rowerek stacjonarny, a na jego 'rączkach'....powieszona bluza
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
Fly powszechnie znana rzecz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

electro
Polecane artykuły