SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194389

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
kneraj wcale nie jesz lodów ,ani nic?Ja od dłużego czasu tez nic słodkiego nie tykam,ale lato sie zbiza wiec lody beda troszke korcićMoże pozniej jak bede miec wicej kalori to tez i siły mi przybedzie i bedzie łatwiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
vajolet lody jadlam w podstawowce czy jakos tak, ale mnie mdlilo po nich. Na sama mysle juz mi jest niedobrze ...
Ciasta, to wiesz ... uwielbiam je piec i ciesze sie jak jest ktos kto je wcina . A jak pomysle o kupnych ciastach ... ojej !!! To ja wole kielbase z miodem

Ale kazdy jest inny, mnie tam nie ciagnie slodkie

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-11 15:24:35

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ja tez nie lubie kupnych ciast ,slodyczy wiele nie jadłam ,ale lubie od czasu do czasu coś slodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dziś:

********************************************************

1. BTW: 131/ 33 / 131;
kc: 1501 (bez warzyw: 500gr)

- do tego: magnez, wapń, omega3;

3. TRANING*: tydzień 3, dzień 1 gigantserii;

********************************************************

*TRENING:

- rozgrzewka: rower 5 minut,





- przy aerobach tętno w przedziale osiągnełam po 3 minuach;
- na koniec streching, zwłaszcza górnej części ciała;
- powiem tak: po pierwszej gigantserii miałam taką pompe, że już nie potrafiłam myśleć jakie ciężary wziąść w następnej gigantserii. Ręce mi drżały i po pierwszej zrobiłąm sobie ok. 2.5 minuty odpoczynku, nie wiem czy dobrze. Ale potrzebowałam tyle. Druga seria mnie totalnie dobiła. Miałam tam rozpiętki skos. Wzięłam na początek 9kg, ale już po 3 powtórzeniu nie dałam rady podnieść. I tu mam słabe mięśnie. Ale pod koniec już starałam się wyciskać równomiernie przy tym ćwiczeniu.
- z treningu jestem zadowolona

********************************************************

Wróciłam do domu głodna jak wilk. Zazwyczaj ide pod prysznic od razu jak przyjeżdzam z siłki. Tym razem dobrałam się prosto do michy . Narazie chodzę jeszcze zyzgakiem z przemęczenia, ale jest mi dobrze. Będę fajnie spać

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-11 21:20:37

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
(131+131)*4=1048
33*9=297

1048+297=1345 ??

już kiedyś tez na to uwage zwróciłam wiesz dlaczego tak jest ? liczysz tylko tłuszcze dodane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
_kavva_ , już wspominałam, że licze wszystko do bilansu
To prawda z obliczeń TEORETYCZNYCH tak wynika, ale to zależy co jest źródłem BTW, a ilości kalorii nie zawsze są równe takim obliczeniom, gdyż produkt jest 'mniej' lub 'więcej' przetworzony
Weź sobie np. płatki owsiane i zobacz ile mają BTW i policz z tego kc. Wyjdzie to samo, co na produkcie ??

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-11 22:13:59

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
kurcze nie mam opakowania po płatkach ale mam kasze jęczmienną może być ?
białko 7g *4=28
ww 75 g *4 =300
t 2g *9 = 18
kcal z opakowania 346 i wedłóg moich obliczeń też wychodzni 346 kcal poszukam opakowania płatków na necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
ojej _kavva_, no to masz mało przetworzone. Podałam tylko przykład produktu . Weź sobie cos co masz pod ręką ...

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-11 22:22:12

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
wiesz co ale to wsumie dziwne bo znalazłam opakowanie tych płatkw co je jem na necie i policzyłam na opakowaniu pisze 366 a mi wyszło 389 kcal dziwne to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Na ile masz ten trening rozpisany? Bo zapomniałam Starczy do dnia dziecka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

Wiecej