SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195641

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
_kavva_, ... no włąsnie tak jest z tymi produktami

Obli teraz się zaczął 3 tydzień. Ten trening mam na 4 tygodnie ... czyli braknie tygodnia do Dnia Dziecka

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
Ja nie wiedziałm ,ze może sie róznic przelicznie ,przewaznie ufałam tabelką na produktach choc przynam ,ze czasem nie pasowała mi ilosc kalori wzgledem białka,wegli i tłuszczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dziś:

********************************************************

1. AEROBY na czczo: biegi, 30 minut + streching 3 min.,
tętno: 140 - 150

2. BTW: 140 / 33 / 140;
kc: 1520 (bez warzyw: 500gr),
- do tego: magnez, wapń:
- ostatni posiłek bez ww złożonych;

4. Trening wytrzymałościowy* (str.49)

********************************************************

*Trening wytrzymałościowy:
- trening, z dodatkowym drugim obwodem, dał mi dziś popalić; sczególnie już po pierwszych ćwiczeniach byłam zmęczona, i mam zakwasy na łydkach;
- Obli robiłam wszystko 'podwójnie' i tak:
A1, A2, A1, A2 i dopiero przerwa, później A3, A4, A3, A4 i przerwa itd ... mam nadzieję, ze dobrze, bo wtedy daje bardziej popalić ...
- trening zaczęłam o 17:28, skończyłam o 18:10;
- Obli, zauważyłam, ze burpee mi naprwade lepiej idzie i nie czuje się już taka ocięzała jak na początku tego treningu (np. przysiady z wyskokiem albo własnie burpee). W ogóle nabieram jakieś elastyczności, czy jak to się nazywa ...
(tak tylko chciałam napisać o odczuciach jaki przynosi mi ten trening ). Bardzo mi się podoba, a dziś po nim była bardzo spocona

********************************************************

vajolet, ja jak kupuje jakiś prodkukt to wklepuje jego BTW i kc do tabel i licze tak jak jest na produkcie i mam spokój

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-12 21:16:36

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dobrze, wlasnie tak ma to byc robione
To fajnie czlowiek na prawde odczuwa wzrost możliwości, Burpee jest zabójczym cwiczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
W ogóle nabieram jakieś elastyczności, czy jak to się nazywa ...

niedługo będziesz robić to tak wzorcowo jak Ci panowie i panie w filmikach
a trening dwa razy dłuższy to duży skok intensywności, mam nadzieję, że dalej lubisz tak zakwasy jak kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
niedługo będziesz robić to tak wzorcowo jak Ci panowie i panie w filmikach
a tak na serio, to oni to super robią. Bardzo mi sie to podoba

a trening dwa razy dłuższy to duży skok intensywności, mam nadzieję, że dalej lubisz tak zakwasy jak kiedyś?
... lubie

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj podziwiam ,ze dałas rade dwa razy jej ja ledwo raz daje i nieraz musze dłuzej posapac ,to zleży od cwiczenia .Ja sobie wszystko podliczam tradycyjnie w zeszyciku ,korzystam z tabel w necie i ksiazki ,godzie mam wiekszosc porduktów rozbitych na tłuszcze,białka,WW w gramch i procentowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dziś:

********************************************************

1. BTW: 139 / 33 / 139 ;
kc: 1534 (bez warzyw: 500gr),
- do tego: magnez, wapń, omega3:

4. TRENING* --> 3 tydzień, 2 dzień gigantserii

********************************************************

*TRENING:

- rozgrzewka: rower 5 minut,




- na koniec streching, szczególnie górnej partii,
- znów pompa, dziś rano czułam zakwasy, szczególnie tam gdzie robiłam rozpięki skos w poniedziałek; trening trwał dłużej i wyszłam bardzizej zmęczona niż po poniedziałkowym.
- jeśli chodzi o ćwiczenia, to ja myślałam, że nie dam rady zrobić triceps dip, ale poszło dobrze i starałam się zejść jak najniżej;
- wyciskanie na barki - z tym dziś miałam problem, ostatnio podniosłam 11kg, i dziś myślałam, że dam rade tyle albo i więcej, ale po w drugiej gigantserii już tych 11kg nie podniosłam i zmieniłam na 10kg;
- prostowanie ramion na wyciągu - za każdym razem przymierzam się do tych 20, ale nie daje rady już po 4 powtórzeniu
- wznosy nóg w zwisie - ciężko było z każdą gigantserią, bo ręce już nie chciały mnie trzymać, w ostatnich 5-6 powtózeniach lekko uginałam nogi, bo nie dałam rady;
- przy aerobach tętno osiągnęłam po 5 minutach, zmęczona byłam;

********************************************************

Na siłowni jest ostatnio bardzo mało osób, bo jest sesja egzaminacyjna. Przy każdej giganserii zorbiłam sobie taki mały swój kącik z ciążarkami i nie było problemów z pójściem po nie albo czy ktoś mi je zabierze.
Trening poszedł dobrze ... nie potrafiłam sie umyć dzisiaj, bo ręce mi się jeszcze trzęsły

Ja sobie wszystko podliczam tradycyjnie w zeszyciku
wow ... solidna firma
Ja nanosze dane z produktów, które kupuje do tabel i tak wyliczam w excelu, a potem pisze w edytorze co, ile i kiedy jem.
A treningi ... to mam taki własny skoroszyt i prowadze jaki mam postęp z ciężarów. Nanosze je do plików, potem drukuje. Taką teczke mam
Lubie takie statystyki )



Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-05-13 21:58:42

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i fajnie w gigantseriach nie musisz na sile przec do zwiekszenia ciezaru, to sie nie daje przy tym stylu treniengu. Mozesz skrocic sobie przerwe o 5 sek na nastepnym treningu i bedziesz tez miala progresje. Na ostatni tydzien to nie ma problemu zrobic jeszcze raz ten trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dobrze, w następnym tygodniu zmniejsze przerwy o 5 sekund i zobaczymy jak będzie z ciężarami

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium