SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196063

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 483
VENA, dziewczyna się przełamuje i zaczyna zmieniać... powoli ;)
Akneraj, zaczynam słuchać OBLI, więc który trening?: Michała, z piłką, jakiś inny?

Uff.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim załóż swój własny dziennik. Wrzuć tam swoje parametry początkowe i wrzuć fotki sylwetki, później będzie można efekty oceniać. Zobacz na pierwszą stronę jak to wygląda. Określ cel itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
j/w

i ja zaczynalam treningiem Michala, aby sie wdrozyc troche z ciezarami, potem Obli mi juz ukladala

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo Vena chodzi o efekt, nie liczy sie przyszlosc, ale terazniejszaosc. Facet uklada "diete" daje malo kalorii bo to gwaratntuje szybki efekt. Klient zadowolony bo szybko schudl. To ze pozniej utyje to bedzie przeciez jego wina, a nie dietetyka, bo dietetyk zrobil swoje.
On ma odchudzic i to robi, ludzie nie chca pracowac, czekac na efekt, chca miec wszytsko tu i teraz, szukaja czarodziejsckich sposobow. Tyja latami, a chca byc chudzi w miesiac wiec dostaja to co chca sa zadowoleni, dietetyk robi sie slawny bo kolezanki delikwentki tez przyjda, zwabione szybkim odchudzaniem.
Ale nikomu juz pozniej nie przyjdzie na mysl, ze ten efekt jojo to rowniez jest wynikiem tej diety. Pozniej znow pojdzie do tego dietetyka, bo przeciez poprzednio go odchudzil, dietetyk ma klienta na stale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale przecież zdarza się,że jest to nieodpłatne i wtedy nie rozumiem jak taki dietetyk może zalecać stosowanie takiej diety

a ja zaczęłam filozofować i obliczać kumpeli to się trochę zdziwiła,że może tyle jeść tyle=ok 2000kcal
chyba ją trochę przekonałam...w sumie jak pracowałam w odżywkach to czasami trułam klientom i spędzali godzinę u mnie,ja miałam satysfakcję,że czas szybciej zleciał,a oni że mają jakąś wiedzę albo i dietę jak mi się chciało rozpisać i mi nikt nie płacił



aaa przypomniało mi się,bo mi się jarenka śniła zbulwersowana,że tak do niej piszę
Ty Iza też mi się śniłaś,ze już nie zajrzysz do mojego dziennika i mi żadnego planu nie ułożysz,bo i tak nie słucham

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-09-24 10:30:21

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ja tez poczekam aż mi się Jarenka i Iza przyśnią. Najlepiej w jednym śnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925





Vena ty nie wkurzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
aaa przypomniało mi się,bo mi się jarenka śniła zbulwersowana,że tak do niej piszę
Ty Iza też mi się śniłaś,ze już nie zajrzysz do mojego dziennika i mi żadnego planu nie ułożysz,bo i tak nie słucham


"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
już więcej nie zdradzę jak mi się coś przyśni,bo się śmiejecie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mnie by się mogła przyśnić Angelina Jolie z 2 litrami lodów kawowych...

...albo Iza z talerzem pierogów z jagodami.

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium