SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195342

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
"niechwianiom sie" mowimy NIE
... czyli wolna sztanga następnym razem !!! Tak JEST !

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
ja tam ankeraj? nowym treningiem juz jedziesz? moj w 4. tyg ulegnie zmianie. znajac Ize, bedzie bolalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
czesc Kikus, Obli mnie wziela porzadnie w obroty
Spodobalo mi sie !!!

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Obli zerknij, do dnia 3:
1. wyciskanie na klatke, skos gora 3x10
... to jest wyciskanie sztangielek na lawce skosnej ?? Ewentualnie moge zamienic na sztange ??

obwod 4x (podaj czas)
1.thrusters x10 (60% wyciakania)
2.wyciskanie sztangielek na klatke z podlogi na zmiane x5 na strone (suma wagi sztangielek 50% tego co wyciskalas)
3.sprint 400m

Jak ułożyć sztangiełki do thrusters ?? W sumie dobrze, ze sztangiełki, bo bede je mieć obok rowerku

obwod 3x
1.wznosy nog w zwisie x5
2.russian Twist na skosnej x 5 na strone
3.wznosy z opadu x10

Tę partie robie powoli ... Twist z obciązeniem, czy bez?? Wznosy tułowia mogą być z obcizeniem ?? Bo tu nie ma: 'Podaj ciężar' ani 'Podaj czas' ..
A wznosy nog to podbieram sie na przedramionach i podnosze nogi .. cwiczenie na brzuch, tak ??

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1. wyciskanie na klatke, skos gora 3x10
... to jest wyciskanie sztangielek na lawce skosnej ?? Ewentualnie moge zamienic na sztange ?? Mozesz

obwod 4x (podaj czas)
1.thrusters x10 (60% wyciakania)tu pamietaj ze chodzi mi o wyciskanie na barki, to co robilas ostatnio, ale dopasuj pod siebie, jakby bylo za lekkie dodaj, jak za ciezko odejmij, ale nie dawaj sobie taryfy ulgowej, ciezar oczywiscie zapisz, musisz wiedzic jak cwiczylas na poprzednim treningu, by starac sie o progras
2.wyciskanie sztangielek na klatke z podlogi na zmiane x5 na strone (suma wagi sztangielek 50% tego co wyciskalas)
3.sprint 400m
Jak ułożyć sztangiełki do thrusters ?? W sumie dobrze, ze sztangiełki, bo bede je mieć obok rowerku sztangielki w dloniach skierowanych do siebie

obwod 3x
1.wznosy nog w zwisie x5
2.russian Twist na skosnej x 5 na strone
3.wznosy z opadu x10
Tę partie robie powoli ... Twist z obciązeniem, czy bez?? Wznosy tułowia mogą być z obcizeniem ?? Bo tu nie ma: 'Podaj ciężar' ani 'Podaj czas' .. Robisz jak mozesz, tu scigania nie ma, ale bez czekania i dumania, jedno za drugim sparawnie, po obwodzie mozesz 30sek odpoczac, wznosy nog mozesz robic w podporze na lokciach, jednak lepsze sa na drazku do podciagania i ciagniesz kolana do lokci jak wisisz, co do obciazenia mozesz sobie dac, zobacz jak czujesz, i do twista, i do wznosow
A wznosy nog to podbieram sie na przedramionach i podnosze nogi .. cwiczenie na brzuch, tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
A na koniec aero, czy juz nie? Nie pisalas w rozpisce, wiec tylko pytam

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie ma aero w tych treningach
Aero masz w inne dni. I pisz tez jak je robisz tetno, czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj wyczerpujacy trening ,ale widze ,ze dajesz rade.nie miałas problemow z "tlokiem" na silowni,do[pchałś sie do wszystkich urządzeń?Ile w sumie zajął Ci trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
dziś:
AERO na czczo: 30 min. (nie wiem jakie tętno, bo nie mam pulsometra, ale było intensywnie) + streching ok. 5 min.
na czczo: wapń, magnez;
I. owsiane, białko z jajka, oliwa;
II. j.w.;
III. soczewica, białko z jajka, tuna, oliwa;
IV. soczewica, ryba, oliwa;
V. j.w;
VI. soczewica, tuna, oliwa;

B=152
T=33
W=152
kc=1502 (bez warzyw:, cebula, kapusta czerwona: ok. 400g)


vajolet chodzę sobie teraz godzinkę później, ok. 19.00 i nie ma tyle ludzi. Trening poszedł szybko: ok. 20 + 4:13 + ok. 0:30 + 15 = 39 min i 43 sek
Muszę pomyśleć nad ilścią posiłków, teraz co 2 godziny chce mi sie jeść. Teraz jadłam co 2.5-3. Obli to dobry znak? Metabolizm idzie w góre, czy coś kręcę.
Aha i jeszcze mam pytanie do inverted row: Jak daleko musi być poprzeczka ... tak abym na wyprostowanie rąk, trzymając ją, nie dotykała plecami podłogi, prawda ?

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-03-12 20:11:08

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie jedz co dwie godziny, jak ci odpowiada, mozesz miec spokojnie 7 posilkow

tak, dobrze wisiec przy tym cwiczeniu, a nie lezec
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium