SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 765 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59524
akne, jest GENIALNIE!!

gratuluję efektów!!

piękna sylwetka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pas sie poszerzyl, bo prostowniki sie owiekszyly , niegdy nie mierzylas, ale tez jestes szersza w obraczy barkowej. w sumie wszystko przebieglo zgodnie z teoria, ze kobieta cwiczaca silowo rosnie w barkach a nogi maleja .
idealny reshapeing - widac efekt zaangazowania

chcesz kaptury zwiekszac? bo ja wiem ... to juz jak chcesz i co ci sie podoba, ja uwazam ze jest bardzo ladnie

Zreszya i tak nie teraz, teraz skup sie na bieganiu, nie czas na budowe miesni, nie wiem jak tam masz, ale trening silowy tylko 1x w tygodniu i to tez raczej w stylu wytrzymalosciowym z ciezarami bym proponowala jak juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
akne, brak mi słów
rewelacja
widać pracę jaką włożyłaś, naprawdę SUPER!

jestem w szoku
i te biodra 90 cm... jesteś tylko 3 cm niższa ode mnie i nie wyobrażam sobie, że ja mogłabym mieć choćby 91-92 cm w biodrach
szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ember, ale po co? kazda z nas ma inna budowe - to sprawa indywidualana, ja tez nie moglabym miec 90cm w biodrach chyba ze po zaglodzeniu. Nie cwiczymy by sie do kogos upodobnic ale by ze swojej budowy zgodnie mozliwosciami danymi nam w spadku przez nasza rodzine wyciaganc jak najwiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Super,zwłaszcza po plecach widać dużą różnicę,uda zaczynają się ładnie kształtować,brzuch lekko zarysowany tak jak powinien być.Ogółem widać postępy i duży wkład w to co robisz.
Tak trzymaj i nie przestawaj

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
Obli, to była z mojej strony forma zachwytu nad tym, co akne osiągnęła
z drugiej strony sama jestem ciekawa, co ja będę mogła wypracować ćwiczeniami na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiem wiem ale wiadomo co czlowiek w srodku mysli

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-07-19 11:00:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
zgadza się skłamałabym, gdybym napisała, że nie chciałabym 90 cm w biodrach
ale chyba bardziej wolałabym jednak mieć szczuplejsze łydki

być kobietą, być kobietą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
akne super efekty!

Toje zaparcie i mobilizacja są przykładem na tym forum jak można wykształtować piękną sylwetkę

powodzenia w przygotowaniach do biegów

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
No akneraj to nam pokazałaś, widać że masz plecy
Super!

Zazdroszczę tych biegów, bardzo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium