SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja bym mogła co chwilę orzechy wcinać

teraz to się możecie najeść orzechów...dużo tłuszczu w diecie więc po 200g możecie wcinać

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojej dziewczyny ... normlanie WAS KOCHAM !!!

Czemu tylko dziewczyny? A mnie to już nie? To ja jestem najfajniejszy i najbardziej Ci kibicuję i wierzę, że dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
To ja jestem najfajniejszy

a wcale ze nie, bo ja

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
ja bym mogła co chwilę orzechy wcinać
- ja też , zauwazyłam też, że jak po redkcij zaczełam jeśc orzechy to nie mogłam juz zjeśc ich tyle co przed redukcją. Zaczeło mi się odbijać i w ogóle ciężko mi było.
Za dużo tłuszczy !!

Własnei wyliczyłam na jutro bilans: mam 70gram orzechów (fistaszków) na jutro i to jest prawie 20 gram bialka. Troche dużo. A Puma kazał go nam nie liczyć. W ogóle to mam na jutro 230 gram białka - ze wzstkiego

Czemu tylko dziewczyny? A mnie to już nie? To ja jestem najfajniejszy i najbardziej Ci kibicuję i wierzę, że dasz radę
- Morales, my Ciebie też kochamy, jesteś naszym fajnym rodzynkiem

Musze się zebrać do czytania notatek, bo nic nie robie tylko diete studiuje

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-09-30 12:50:25

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mmmmmm, jak miło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
mam 70gram orzechów (fistaszków) na jutro


nie wiem,czy szef będzie zadowolony z tych fistaszków...lepszą opcją byłyby włoskie/migdały albo laskowe lepszy rozkład kwasów tłuszczowych

ale skoro możecie wszystkie jeść to smacznego

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
dzis atakuje 57 na klatke

Taaaaa, na klatkę - a pchać będziesz plecami .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Radziu zejdz z moich plecow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
a ja dzis odkrylam ze rosne
nie wiem jak plecy a bary sie ruszyly i uda, och te uda, zaczynam widziec przywodziciele

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, to znaczy, że dupaczka też się kształtuje razem z udami Cierpliwie czekam do końca, żeby zobaczyć efekt
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium