SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ten biust kosztuje 5.000USD i masz go bez marzeń
Tylko ze mezczyzni marza o biuscie - to jeszcze rozumiem, ale ze kobieta? A po co ten biust?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Photoshop, dziewczyny, Photoshop. A nasza Pani Trener bez .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
A po co ten biust?

zawsze lepiej ciuchy leżą no i nie byłby na jednym poziomie z moim brzuchem


muszę znaleźć sponsora

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Figa lepiej, wszytskie laski z duzym biustem maja kłopot z doborem ciuchow, bluzeczki sie rozchodza, sukienki nie pasuja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
venka zawsze sobie możesz miesień dobrze rozbudować

a jesli chodzi o ramiona i barki, bardzo łądnie byś wyglądała mając je rozbudowane

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ona jak tylko sie przylozy to bedzie laska, ze hej, ale poki co to koncentruje sie na szukaniu "wad" niezmienialnych, a nie poprawianiu tego co sie da

Akne jak twoja mama juz teraz placze nad Twoimi barkami to ja sbie nie wyobrazam co bedzie jak by zobaczyla bary tej pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
nie będę oryginalna jak napiszę, że mnie ta Pani też najbardziej się podoba, jeśli chodzi o zdjęcia, które dał puma w eksperymencie
ale tutaj to wiadomo, trochę photoshopu i te sprawy

za to nie mogę się napatrzeć na zdjęcia Obli w profilu i w te wierzę całkowicie
zatem nie ma co szukać ideałów daleko

a jeśli chodzi o mój biust... to może go przemilczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Akne jak twoja mama juz teraz placze nad Twoimi barkami to ja sbie nie wyobrazam co bedzie jak by zobaczyla bary tej pani

- chyba ciśnienie mojej mamie by podskoczyło

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mnie to się taka zwykła Gina Carano podoba. Sztuczna na pewno nie jest, bo nie dałaby rady na ringu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Morales, to zdjęcie lepsze :

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium