SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195661

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Zrobiłaś naprawdę kawał dobrej roboty,jak ogląda się fotki to widać bardzo dużą różnicę oczywiście na plus,należą się za to ogromne gratulacje,jesteś dobrym przykładem dla innych kobiet jak to się powinno robić

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hejka!
dzięki!
jak coś to pomogę z tym bieganiem!

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
to jak tak chcesz daj w treningowe 2000kcal w pierwszym tygodniu, a pozniej juz 2000kcal na caly tydzien
Super, tak będzie

fajnie, ze jestes

Papecik, należą się za to ogromne gratulacje,jesteś dobrym przykładem dla innych kobiet jak to się powinno robić
- bardzo dziękuje

shula, jak coś to pomogę z tym bieganiem! - CIESZE sie !!! Na pewno dam znac !!

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
wreszcie wróciłaś

jednak półmaraton?;-> a wiesz już coś konkretniej?
ja chyba też zaczne sie przygotowywać, a jak dobrze pójdzie to chciałabym już w październiku wziąć udział w 13-kilometrowym, tak, żeby się dowiedzieć jak to jest ale póki co szanse marne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj fajny masz plan zawsze jakas motywacja do cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Dziś:

......................................................

TRENING:

- rozgrzewka: ROWER - 5min; BIEG - 5 min.


1. - nastepnym razem chyba zrobie inaczej, zacznę od 47.5kg i będę zwiększać o 2.5kg, bo serio nie mogłam wyczuć na ile dam rade. Przy 55kg, trochę się zachwiałam i miałam mroczki przed oczami. Trochę też spanikowałam, bo mam 'widownie' na sali, i chłopaki tylko zerkają w lustra ile podniose. Po tych 2 razach z 55kg jak się 'zakręciłam', to pomyślałąm, że dam już spokój.

2. - nie wiem, czy dobrze robie ten przysiad: chwyt naprzemienny, bo inaczej nie utrzymam. Troche jest niewygodnie jak się coś trzyma z tyłu, bo sie zaraz myśli, ze poleci się do tyłu. Nie robie przysiadu do końca, tylko do mniej więcej połowy, by wyczuć nogi; plecy proste staram się trzymać. Nie potrafie tej sztangi umieścic tak by płynnie to szło: 'góra' - 'dół'. Ręce mam proste przy tułowiu. Aha, nie wiem, czy w ciągu tych 10sekund mam trzymać sztange w pozycij stojącej, czy połozyc ją? Lepiej mi jest w pozycij stojącej i nie brać jej ponownie z podłogi.
Następnym razem będzie dokładka.

3.a) wystraszyłam się tej suwnicy, nie wiedziałąm jaki ciężar dam rade. Następnym razem przewiduje więcej, przynajmniej 10kg.
3.b) Trochę się chwiałam ze sztangą. Będzie dokładka.

- nie wiedziałam dzis na co mnie będzie stać, bo na początku wydawało mi się ciężko, ale potem jakoś siła przybyła. I miałam wyrzuty sumienia, ze nie biore na maxa. Ale z każdą serią jednak miałam mniej powtórzeń, czyli dobrze. Następnym razem mam nadzieję będzie więcej; i tak trening mi dał popalic, nogi mi się trzęsły.
- ja to wychodze z założenia, że jak coś robie po długiej przerwie, albo używam maszyby pierwszy raz, to staram się wziąśc nie za duży ciężar, by mnie nie przygniotło; ... ehhh

......................................................

wreszcie wróciłaś
- juz się stęskniłam za Wami

jednak półmaraton?;-> a wiesz już coś konkretniej?
- jeszcze nie, ale myslę, ze powoli bede zbierac info; bo nie wiem, czy to będzie wrocławski (jeśli będe w Polsce), czy tutaj. Wszsytko się wyjaśnij po koniec tego roku
Ale chciałabym się juz niedługo zacząć przygotowywać.

a chyba też zaczne sie przygotowywać ... ale póki co szanse marne
- dlaczego marne?


edit: nie piszcie jescze, popracuje nad nowa tabelka

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-06-08 22:05:39

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wiesz, przysiad, masz duzo serii i zauwaz, ze w ostatniej tez bylas mocno zmeczona, ale masz racje z tym 47kg, jakby co to do nastepnej zmniejszysz

przy hack, musiz trzymac normalnie sztange, naprzeminennie jest ciezko, wstan przysiadz i odłóż i czekasz 10 sek i znow birzesz, nie muszi stac ze sztanga . zlapiesz technike, musisz stanac blisko sztangi i jak wstajesz to jest ten moment ze trzeba pupe pchnac do przodu (na youtube jest taka dluzsza instrukcja), mozesz sobie podkladki pod piety dac, to nie bedziesz miala wrazenia ze sie przewrocisz

na suwnicy czlowiek bierze duzo wieksze ciezary niz w przysiadzie, tak ze spokojnie bedziesz szybko dochodzila do 100kg

No i fajnie ci idzie, wazne bys dobrze czyla miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710




mam nadzieje, ze coś jest widać, jak nie, to kombinacja klawiszy:
'Ctrl' i '+'

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-06-08 22:59:09

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
wychodze z założenia, że jak coś robie po długiej przerwie, albo używam maszyby pierwszy raz, to staram się wziąśc nie za duży ciężar, by mnie nie przygniotło

no i jak dla mnie dobre podejście, bo jesteś nie wprawiona i różnie może być a tak poćwiczysz technikę i później można lecieć do przodu z cięzarami

dlaczego marne?
bo kondycja słabo muszę się też wziąć do pracy

im wcześniej zaczniemy tym lepiej, dobrze że ty tez masz podobny plan, będzie mnie kto miał motywować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
im wcześniej zaczniemy tym lepiej, dobrze że ty tez masz podobny plan, będzie mnie kto miał motywować
- nie ma sprawy
O kondycję sie nie martw. Ja też musze nad swoją ostro popracowac

PS: Będę dawać wypiski bez tabelki, będzie bardiziej czytelnie

.......................................................

'Beztabelkowa' wypiska z dzisiejszego treningu:

1. przysiad 5 x 6-8 (2 min)
- seria rozgrzewkowa: 7x30kg / 6x35kg
- seria właściwa: 10x40kg / 9x45kg / 6x50kg / 4x52.5kg / 2x55kg

2. hack przysiad clusters 5x (5x1) (2 min)
- seria właściwa: 5 x 40/40/45/45/45kg

3.a) wyciskanie nóg na suwnicy wąsko 4x 8-10 (2 min)
- 12/9/8/7 x 85kg
b) przysiad bułgarski 4x 8-10
- 8/7/7/6 x 22.5kg

4.a) unoszenie nóg w zwisie 3x 15-20 (2min)
- 20/16/25
b) brzuszki na ławce skośnej 3x 15-20
- 20/20/20
c) odwrotne brzuszki 3x 15-20
- 20/20/20

.......................................................



Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-06-09 00:05:26

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium