SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

akneraj/redukcja-str.73/rekompozycja-str.100/bieg5km-str.117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tak tak, jak sie z biezni chodzi to jest takie smieszne uczucie plyniecia, bo nasz błędnik przyzwyczaił sie do tego ze mu ziemia spod stop ucieka

Ladnie Ci sila idzie, jak uda ci sie zrobic clustersy wszytskie to pewnie juz pojdzie bez gumy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj ja po wytrzymalosciowym mam uczucie jakby ciezkosci nóg,po arobicu czuje zmecznie ,ale kiedys jak jezdziłam na rowerku to wtedy miałam takie wrazenie jakby płyniecia ,moze dlatego ,ze sie siedzi w jednej pozycji i tylko rusza nogami,bo jak cwicze arobik to tego nie mam Fajnie ,ze tak psajonuje Cie sportbardzo pozyteczne hobby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
Czułam jak napełnia energią każdą komórke mojego ciała ... no pyszny był
no i robisz mi smaka a ja nie mam odżywki białkowej

pozatym mam prośbę, pokazałabyś mi jeszcze raz jaką gumę kupiłaś do podciągnięć? bo wpadłam na genialną i odkrywczą myśl że przecież też sobie moge taką sprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fly, idz do sklepu sportowego na pewno beda tam gumy, a wlasciwie tasmy gumowe kupowane na metry i sobie kawalek mozesz sprawic, nie jest to ekstremalny wydatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
flying taką mam gume:




Zakupiłam ją w sklepie sportowym razem z 'łączniekiem', ale nie umiałąm jej połączyć, bo się ciągle zrywała. Ale supeł i tak jest lepszy

Waga: 58.9kg . Czyli wszystko się stabilizuje. Koło sie zatrzymało

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-06-21 19:08:20

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he mniej niz ja, ja teraz mam 59,5kg
w sumie pilnuj wymiarow brzucha,ale bardziej optycznie faldy tluszczu niz obwodu, bo ten ma prawo lekko wzrosnac, chociaz dopiero w jakims dluzszym czasie (ze wzgledu na prostowniki plecow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
w sumie pilnuj wymiarow brzucha,ale bardziej optycznie faldy tluszczu niz obwodu
- Obli, wiesz gdzie można jakoś w miare 'dokładnie' zmierzyć poziom tłusczu? Nie mam miernika, ale tak chociaż, zeby ten pomiar był gdzieś -/+ 2%. Jest taki ?

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zdejmij szpikulec z cyrkla i sobie pomierz w trzech miejscach i wpisz tutaj Musisz zlapac jak najwieszy kawal skory i tak troche ponizej ciasno zmierz ale nie sciskaj. Najlepiej to w 3 miejscach bo mniejszy blad, czym wiecej pomiarow tym wiekszy blad pomiarowy wprowadzisz , tak mi wychodzi...
http://www.linear-software.com/online.html
z obwodow to lipa, mozna najwyzej jako sledzenie postepow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
dziękuje

I jeszcze tak mi sie nasuneło:
1. Jaki poziom tłuszczu dla kobiety jest 'zdrowy'? Aby nie ucierpiał na tym np: brak miesiączki ...
2. I np: Jeśli ja mogę teraz jeśc 2000-2200kc przy treningu siłowym, to czy np. jestem w stanie podkręcić tak metabolizm, że będę spozywać np: 2500-3000kc? Jaka jest teoria na ten temat?
Zawale Cię pytaniami teraz
Jeśli chodzi o redukcje ... znów ... to aby znów spać to trzeba znów przyjąć np: 1600-1800 (wg mojego zapotrzebowania). Bo to 1800 to jest łącznie z treningiem siłowym. Ale np. jak metabolizm jest dobrze podkręcony to te 1600-1800kc to będzie troche drastycznie, no nie? Czyli 1800-2000 wystarczy dla dobrze podkręconego metabolizmu?
Też myśle o swojej siostrze, bo mi wspomniałą, ze ona też chce
Dlatego chciałabym wiedzieć jak ją przypilnować na początku, a potem dobrze zakończyć

EDIT: Wyszło mi 18.94 dla 3 pomiarów. Nie wiem,czy jest to możliwe. Mierzyłam 4 razy.

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-06-21 19:59:16

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
akneraj to Ty prawie tłuszczu nie masz ,super Ci wyszłoFajna ta guma ,a moze ja sobie taka sprawie i zawiesze na rurze od gazu,mam nadzije ,ze by sie pod moim ciezarem nie zerwała
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Superseria

WHEY premium