Zna ktoś może ćwiczenia na poprawę równowagi ?? I jeszcze mam problem z przeglądem pola gdy mam piłkę . Da się jakoś nad tym popracować ??
...
ustawiaj się bokiem, nisko na nogach i cofasz się...
chan: na równowage to np. pochodz po ławeczce albo poskacz na 1 nodze, a na przegląd pola staraj sie prowadzic pilke nie patrzac na nia.
chan: na równowage to np. pochodz po ławeczce albo poskacz na 1 nodze, a na przegląd pola staraj sie prowadzic pilke nie patrzac na nia.
Visca el Barca!!!
...
Jaką wytrzymałość najlepiej trenowac w okresie przed przygotowaniami do sezonu tlenową czy beztlenową żeby być dobrze przygotowany do treningów w klubie ?
Ma może ktos jakieś przykladowe treningi na obie wytrzymałości?
Ma może ktos jakieś przykladowe treningi na obie wytrzymałości?
...
Prosiłbym o plan treningowy na cały tydzień dla bocznego ofensywnego pomocnika.Bardzo Was o to proszę pozdro
...
Witam !
Mam 16 lat i gram na pozycji prawego obrońcy, bądź prawego pomocnika. Od przyszłego sezonu zmieniam klub i podczas wakacji chciałbym dobrze przygotować się do sezonu. Czy mógłby mi ktoś pomóc ułożyć dobry plan treningowy dla mnie ? Z góry dziękuję :)
Mam 16 lat i gram na pozycji prawego obrońcy, bądź prawego pomocnika. Od przyszłego sezonu zmieniam klub i podczas wakacji chciałbym dobrze przygotować się do sezonu. Czy mógłby mi ktoś pomóc ułożyć dobry plan treningowy dla mnie ? Z góry dziękuję :)
...
Do Terry88: Zgodzę się z Barca4, że gdy już biegnie w twoim kierunku to powinieneś się cofać bokiem na ugiętych nogach. Ale pamiętaj, że to nie jest dobry sposób na powstrzymanie rywala bo stawia napastnika na uprzywilejowanej pozycji i czym wyższy poziom rozgrywkowy tym trudniej w ten sposób coś zdziałać. Najlepiej Być ciągle blisko zawodnika, którego masz kryć, a gdy to nie jest możliwe bo formacja pomocy nie wywiera odpowiedniego nacisku na rozgrywających przeciwnika, którzy mogą w każdej chwili zagrać piłkę za plecy obrony w momencie podania w jak najkrótszym czasie dobiec do zawodnika z piłką póki nie odwrócił się z nią w kierunku bramki.
http://www.sfd.pl/Interwały_co_i_jak_Art-t640172.html
Wolę nie zjeść obiadu niż nie robić przysiadów.
...
Witam czy ktoś by ulorzył plan treningowy jeśli ktos bu chcił to moge podać moje dane
...
Witam, mam prośbę o ocenę planu wytrzymałościowo-siłowego.
Gram w drużynie amatorskiej i mamy teraz 2miesiące przerwy. Chcielibyśmy je lepiej wykorzystać. Myślę, że pierwszy miesiąc właśnie będzie wytrzymałościowo-siłowy, a drugi szybkościowy.
Trening mamy 2 razy w tygodniu, wtorek i czwartek, ewentualnie w niedzielę sparing.
1. Parę okrążeń boiska
2. Rozciąganie
3. 3 obwody:
-Przysiady na jednej nodze z szybkim wyprostem łydki
-Brzuszki
-Stojąc w lekkim rozkroku "nachylanie" prostych pleców do 90stopni
4. Interwały.
5. Ćwiczenia z piłką
6. Po ćwiczeniach bieg - max wolnym tempem.
Nie wiem czy można łączyć trening siłowy z wydolnościowy, ale nie można tego rozdzielić na 2treningi ponieważ nie wszyscy są na dwóch treningach. Nie używamy żadnych obciążeń- tylko własne ciało - trening na boisku. Proszę też o pomoc z tymi interwałami. Na forum jest dużo treningów na szybkość, ale na wytrzymałość nie wiele. Na każdy trening mamy max 2 godziny.
Pozdrawiam
Gram w drużynie amatorskiej i mamy teraz 2miesiące przerwy. Chcielibyśmy je lepiej wykorzystać. Myślę, że pierwszy miesiąc właśnie będzie wytrzymałościowo-siłowy, a drugi szybkościowy.
Trening mamy 2 razy w tygodniu, wtorek i czwartek, ewentualnie w niedzielę sparing.
1. Parę okrążeń boiska
2. Rozciąganie
3. 3 obwody:
-Przysiady na jednej nodze z szybkim wyprostem łydki
-Brzuszki
-Stojąc w lekkim rozkroku "nachylanie" prostych pleców do 90stopni
4. Interwały.
5. Ćwiczenia z piłką
6. Po ćwiczeniach bieg - max wolnym tempem.
Nie wiem czy można łączyć trening siłowy z wydolnościowy, ale nie można tego rozdzielić na 2treningi ponieważ nie wszyscy są na dwóch treningach. Nie używamy żadnych obciążeń- tylko własne ciało - trening na boisku. Proszę też o pomoc z tymi interwałami. Na forum jest dużo treningów na szybkość, ale na wytrzymałość nie wiele. Na każdy trening mamy max 2 godziny.
Pozdrawiam
Kto nie pyta, nie rośnie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
I liga 2008/2009
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- ...
- 128
Następny temat