aha cwiczenia jakie konkretnie ;D
na wzmocnienie mięśnia czworogłowego
1. Leżysz na plecach, pociągasz stope i palce do siebie i napinasz udo. Trzymasz tak 3 sekundy i puszczasz i odpoczywac 2 sekundy. I tak 1000 razy :D:D
2. Leżysz na plecach. Noge zdrowa zginasz w kolanie. W chorej nodze napinasz miesien i naciagasz palce i stope do siebie tak jak w cwiczeniu pierwszym tylko ze tym razem podnosisz noge do gory na wysokosc tego zgietego kolana i trzymasz tak 3 sekundy. Opuszczasz, odpoczywasz 2 sekundy i znowu to samo. I tez 1000 razy :D;D
(z tym 1000 nie zartuje. Mi tyle lekarz kazal robic. Ale jak zrobisz mniej to nic sie nie stanie ;D)
Jezeli cos jest nie jasne to napisz takto poprawie ;D
na wzmocnienie mięśnia czworogłowego
1. Leżysz na plecach, pociągasz stope i palce do siebie i napinasz udo. Trzymasz tak 3 sekundy i puszczasz i odpoczywac 2 sekundy. I tak 1000 razy :D:D
2. Leżysz na plecach. Noge zdrowa zginasz w kolanie. W chorej nodze napinasz miesien i naciagasz palce i stope do siebie tak jak w cwiczeniu pierwszym tylko ze tym razem podnosisz noge do gory na wysokosc tego zgietego kolana i trzymasz tak 3 sekundy. Opuszczasz, odpoczywasz 2 sekundy i znowu to samo. I tez 1000 razy :D;D
(z tym 1000 nie zartuje. Mi tyle lekarz kazal robic. Ale jak zrobisz mniej to nic sie nie stanie ;D)
Jezeli cos jest nie jasne to napisz takto poprawie ;D
niby z czego. Jak dla mnie to idz do lekarza SPORTOWEGO, zrob USG, badz rezonans kolana. Pewnie bedzie CIe to kosztowalo ale jak chcesz wrocic do zdrowia to niestety musisz isc do dobrego lekarza.
. Niestety im dłuzej chodzi się z kontuzją tym trudniej dojść do siebie, zupełnie nie rozumiem jak mogą mówić, że to bóle wzrostowe, skoro jasno piszesz, ze coś strzeliło. Niewytłumaczalne to jest dla mnie, poza tym uszkodzeń tkanek miękkich RTG nie wykaże.