SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jezoo - piętno stalowego kręgu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Jak Ojan zauważył masa jest ale nie tylko mięśniowa. Sporo chyba w dole brzucha siedzi i na dole pleców.
Nie bój siędalszej wycinki, nawet jeśli trochę mięsa spadnie, to to co zostanie, a sporo tego jest, będzie bardziej widoczne.
W końcu kulturysta jesteś a nie trójboista
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
Kabo zobaczę czy będę miał ochotę na dalszą wycinkę. W pracy na chwilę obecną mam wyjątkowo dużo stresowych sytuacji a redukcja pogłębia ten stres i czasami już nie panuje nad sobą bo nerwy puszczają. Odpocznę chwilę i się pomyśli Szkoda, że nie uda nam się zobaczyć ale jeszcze kiedyś będę w Warszawie więc okazja będzie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
_Szajba_
Jak Ojan zauważył masa jest ale nie tylko mięśniowa. Sporo chyba w dole brzucha siedzi i na dole pleców.
Nie bój siędalszej wycinki, nawet jeśli trochę mięsa spadnie, to to co zostanie, a sporo tego jest, będzie bardziej widoczne.
W końcu kulturysta jesteś a nie trójboista

Oponka jest ale mniejsza niż kiedykolwiek wcześniej za to nogi otłuszczone bardziej niż zwykle. Może tak jak Kabo pisze siedzi woda pod skórą i psuje image. Trochę boję się wycinek bo o wiele więcej pracy i czasu wkładam w to aby zbudować każdy kilogram masy aby ją teraz tracić na to aby dobrze wyglądać tylko w swoim mieszkaniu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
Pierwszy dzień z moim idolem z dzieciństwa

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
Tęsknota za pompą wygrała Znajomi, u których się zatrzymałem mają drążek w futrynie
Zrobiłem:
Podciąganie podchwytem wąsko 1/2/3/4/5/6/7/8
Podciąganie nachwytem szeroko 8/7/6/5/4/3/2/2
Pompki na szerokość barków 3 x 30

Samopoczucie ekstra nawet po takim małym treningu
Jutro może zrobię brzuch i nogi.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13748 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143675
Znajomi mają duże drzwi
Formę musisz trzymać na urlopie.
Tak mały ten trening nie był!
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
ojan
Znajomi mają duże drzwi
Formę musisz trzymać na urlopie.
Tak mały ten trening nie był!

80cm ale ledwo się zmieściłem - łokciami oczywiście
Spaceruje bardzo dużo, jem sporo ale systematycznie. Pompa była bardzo przyjemna i mocna. Znajoma stwierdziła, że mam jako facet lepiej niż kobiety bo mogę chodzić bez stanika a cycy mam większe niż co niektóre kobiet - uznałem to za komplement

Dzisiaj zamek Jana Sobieskiego.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
Dzisiaj starczyło czasu i sił na trening nóg i brzucha. Długie spacery dają się we znaki, gdyż czuć że glikogen jest uszczuplony. Przy ostatniej serii przysiadów czułem już ból w czwórkach.

Zrobiłem w seriach łączonych:
Przysiady 5 x 30
Wznosy kolan do klatki na drążku 5 x 20
oraz
Wspięcia na palce 4 x 30

Zdjęcie z Łazienek

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13748 Napisanych postów 32200 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143675
Ty to masz zdrowie!
Takie interwały przy takiej pogodzie!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1990 Napisanych postów 2334 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61820
ojan
Ty to masz zdrowie!
Takie interwały przy takiej pogodzie!

Cieszę się nim póki jest
Ostatnio czytałem, że osoby trenujące mają lepszą zdolność do zmian temperatur. Ja szybko aklimatyzuję się do panujących warunków i ani gorąco ani zimno mi nie przeszkadzają.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

garpa dziennik jeszcze mniej logiczny.

Następny temat

Super Wakacyjny Konkurs "Bring Sally Up"

electro
Polecane artykuły