Dzieki za czujność
Zmieniony przez - ilomi w dniu 2014-11-05 09:56:48
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Ilość wyświetleń tematu: 106718
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Bo po ilości rozpierającej CIę energii wnioskuję, że ten siłowy to musisz podociskać
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
żeby wiecej nie bać się wziąć i wzięłam.Nie było żle. Na drugą serię nastawiłam telefon do nagrania ,ale po 5 powt.sie przewrócił.Bziubzius obejrzy co sie nagrało.
-nie napisałam , że leżąc
No i pozamieniałam ćwiczenia, a zorientowałam sie dopiero dziś. W dzisiejszej tabelce umieściłam prawidłowy wynik (czyli dziś jest wycisk stojąc ,co go zrobiłam w poniedziałek ).Dziś zrobiłam leżąc i wynik jest 12x 16 kg i 12x 18,5 kg. W następnej tabelce bedzie już prawidłowo powpisywane.
i musiałam zwalniać. Rozciaganie zrobię potem,bo leciałam do chorego dzieciuka.
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Poprzedni dziennik:http://www.sfd.pl/DT_ilomi-t1046928.html
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły