SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282830

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3819
Rafaeelloo
Dzięki za odpowiedź :)
PCtowiec, a ta Twoja bardzo fajna ;)

Kolejne pytanie: bwt banana jest w skórce, czy już po zdjęciu tej skórki?


BWT wszystkich (chyba?) produktów dotyczą części jadalnej, w tym jak najbardziej banana.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Tak jak kolega napisal.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Hmm... ale w przypadku jajka ważymy w skorupce (raczej), więc jak liczę bwt to powinienem sobie odpuścić te 3g na skorupkę? Wiem, że to skrajny przypadek, ale czy w ten sposób należy liczyć wszystko.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
3g to chyba przepiórcze , skorupka jajka L to z 9-10g
ja ważę w skorupce i odliczam 10% dla równego rachunki i łatwiejszego liczenia

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-05-26 16:17:19
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Czyli odliczać, ok :)

Kolejne pytanie - co można wyczarować z ogórka + sałata + szczypiorek + koperek + twaróg /jogurt/śmietana/albo coś, uwaga uwaga, do ryżu i cyca :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1138 Napisanych postów 95001 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 375707
na sałacie ułóż kurczaka. do twarogu wlej troche jogurtu, daj sól i pieprz, dodaj szczypior posiekany i koperek i skoronego ogóra i wymieszaj, będzie git. Jadam tak podobnie tylko daję jeszcze rzydkiewkę
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Rzodkiewka też jest dostępna :) Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
jajka to ja liczę na oko nie ważę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Nie każdy przy 1900 kcal/doba tyje ;) I moja dieta to cyc, ryż, warzywa, chude mięso mielone, twarogi, trochę bananów, trochę mleka, makaron, płatki owsiane, chleb żytni razowy, jaja, oliwa z oliwek i w sumie tyle. Nie jadam słodkości (na ogół, dzisiaj był wyjątek - pyszniutkie rogaliczki made by moja mama :) )
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108354 Napisanych postów 381264 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720077
rogaliczki jesz a jajka ważysz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

electro
Polecane artykuły