SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
W eleclercu kupiłem kiedyś 60% żytniej 2000, 40% żytniej 1400 i do tego sól i drożdze chyba w składzie. Zdecydowanie było czuć różnicę względem tego, co można kupić w np. piekarniach czubak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Zieloneczko, patelnia wygląda jak milion złotych jutro test, dziękuję
Wykonanie mega solidne, ciężka, można śmiało bić domowników "

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-09-02 19:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Kontynuacja: https://www.sfd.pl/Ryż_z_przyprawami-t1040486.html
Szukam jakiegoś przepisu dobrego z przyprawami typu curry itd.
Suchy ryż już się znudził, troszeczkę smaku by się przydało. Widziałem kilka artykułów, ale może macie coś sprawdzonego ? Chodzi mi o przyprawy podchodzące pod synergię smakową z kurczakiem carry. Jeżeli macie jakieś sosy sprawdzone także, śmiało prosiłbym o jakieś wskazówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam chciałbym się dowiedzieć jak liczyc WW, Biało, Tłuszcz w daniach jak pierogi ruskie, schabowy, mielone, placki ziemniaczane, fasolka po bretońsku albo bigos ? Gdzie przepis jest np z ksiązki kucharskiej napisanej przez teściowa albo coś podobnego i tylko proporcje ( na oko) i jak zrobić ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
normalnie, patrzysz na necie ile dany produkt ma wegli, bialka, tlusczy w sobie, odmierzasz na wage, przeliczas, dodajesz i tyle
wlewasz lyzke oleju to masz ok 8g tluszczu itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
swoją drogą mam głupie pytanie ale jestem facetem

Mozna na lajcie jest kasze jaglaną? Ma dosc wysoki IG. po ugotowaniu ~70. ryz i gryczana dla porownania mają po ~50.
Ale jest tak pyszna gotowana na dwusetce mleka 0% z dodatkiem slodziku że masakra moglbym całą pake na raz pochłonąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Można Jaglana jest b.zdrowa a IG się nie sugeruj

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wiem ze po podaniu wegli np z białkiem i mala obecnoscia tluszczy IG calego posiłku spada ale jednak wolałem dopytać

A ze jest zdrowa to wiem wlasnie i temu tez chce ja wlaczyc w jadłospis, a ugotowana z mlekiem, rodzinkami po treningu jest wrecz idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
po treningu tym bardziej ig węgli powinno być wyższe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Niektorzy wlaśnie jedzą taką "jaglankę" zamiast owsianki I faktycznie jest to smaczne,można pokombinować z owocami,dodać białka itd.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium