SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
w połaćzeniu z nasionami chia i wstawieniu do lodówki na parę godzin wychodzi niezły deser na lato

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 825 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42323
takie cos np.

https://www.sfd.pl/Pikantne_curry_z_kurczaka_w_Mojej_wersji-t1057800.html 

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Deser z chia jest super. Ja uzywam mleka kokosowego także do zupy tajskiej i innych np. zup kremów, do ptasiego mleczka, do kawy zamiast zwykłego mleka. Mozna zrobic krem- masę do ciasta. Robiłam tez nutellę- mleko kokosowe, orzechy laskowe, stewia i kakao.
1

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Witam, dziś w Piotrze i Pawle widziałem olej z ryżu, tylko mało informacji o nim mam. Jak ma się do smażenia i itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra kupiłem te mleko kokosowe i będę kożystał z przepisu ASFI87, a teraz druga rzecz, co można z królika bo jutro jest promo też w lidlu i bym na kupił, bo nigdy nie jadłem jeszcze (chyba)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Królika można upiec w piekarniku z czosnkiem itd na necie pewnie znajdziesz patenty
sam nie robiłem, ale jak mama robila to wlasnie glownym dodatekiem do pieczonego krolika byl czosnek

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Panowie, a co z olejem? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Z królika to najpyszniejsza potrawka Podsmażyć podzielonego z przyprawami, dodać czosnek,cebulę,listek laurowy,pokrojone marchewki,podlać delikatnie wodą,dusić z godzinkę a później zabielić śmietanką - pyszności.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kps opcja piekarnika zawsze do mnie przemawia i bym to zrobił,ale w takie upały przy włączonym piecyku nie ogarne fazy brat, bardzo mała kuchnia jest u mnie.

Pani Kierowniczko nazwa "potrawka z królika" brzmi dumnie i ją stworze tylko przepisu dokładnego we internetach będę musiał poszukać,ale znam już dzisiejszy kierunek.

Uważaj Lidlu nadchodzę....





....ale jak troche się ochłodzi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
FiQus
Witam, dziś w Piotrze i Pawle widziałem olej z ryżu, tylko mało informacji o nim mam. Jak ma się do smażenia i itd?

Z artykułu na potreningu: do smażenia "olej kokosowy, a także masło klarowane, smalec, olej palmowy". Więc rozumiem, że ryżowy nie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium