SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 247735

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Daj Pan spokój o 2g tłuszczu będziesz robił problemy, może w jednym zdjęli za mało skóry i ciut zostało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
tak dokladnie to 6 g :)
ale nawet pytam z ciekawosci czym sie rozni to miesko. tzn np. ktore to jest taki filet z piersi z kurczaka z lidla lub biedronki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2396
Kazimierzu
naoglądałeś się warszaskiego koksa, zredukuj na pierogach to pogadamy

ale to nie ten temat, nie ten dział...



Nie o to chodzi, sam redukuje teraz i trzymam czystą michę, bo jest bardziej sycąca i o niebo lepsza ale dla zdrowia psychiki raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jakąś odskocznie typu lody, czekolada, batonik czy nawet te Twoje pierogi, nie jestem żadnym zawodowcem, nie szykuje się do żadnych zawodów, robię to po prostu dla siebie i dla dobrego samopoczucia, ale jak już mnie najdzie ochota na coś to żeby się zmieścić w kaloriach wolałbym zjeść jakiś niskokaloryczny zamiennik. Myślę że większość tego forum również trzyma formę tylko i wyłącznie dla siebie samych i sporej części taki temat mógłby się przydać. To tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jak już jesz czita i to jeden peiron jaka kaloryczność, tutaj wcale mniejsza kaloryczność nie ma znaczenia równie dobrze można zjeść jednego produktu mniej.

mięso może pochodzić z innej ubojni, inaczej karmione itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
ma ktoś jakiś fajny pomysł/przepis z użyciem oleju lnianego?mam dwa do pochłonięcia z czego jeden z 2mies data.sałatek nie polewam,wolę natomiast opcje z twarogiem plus np banan czy żurawina,ale to się nudzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 35818 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263268
N_PL_K.O.zak
ma ktoś jakiś fajny pomysł/przepis z użyciem oleju lnianego?mam dwa do pochłonięcia z czego jeden z 2mies data.sałatek nie polewam,wolę natomiast opcje z twarogiem plus np banan czy żurawina,ale to się nudzi.


Kielon i łykasz

dodaj do czego Ci wygodnie. Najprościej zrobić jakiś koktajl np z truskawek, których teraz dużo + twaróg + olej
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 298 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34626
podrzuci ktos jakies ciekawe przepisy na potrawy ze sledziem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dodaj o jakiego sledzia chodzi, świeży czy matias, a moze z puszki, ja lubię z puszki do tego cebula ogórek jaja czy co tam lubisz groszek moze być i super saąłtka jest, nieraz też tatara sobie zrobie z matiasa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
nie znam dokładnego przepisu, ale u mnie na święta robi się w cieście naleśnikowym na patelni. Bardzo dobre. a jeśli nagiąć trochę "domowe zasady" i użyć mąki żytniej lub innej razowej i nie smażyć na głębokim oleju, to może być nawet zdrowe


Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2015-06-18 20:29:26
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium