SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 248110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Watrobke to klasycznie z cebulka ,ale sekret tkwi w tym by cebulke smazyc osobno

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
bierzesz watrobke, i na patelnie z jakim tluszczem ja bach, na kilka minut z kazdej strony, obowiazkowo pod przykryciem bo lubi strzelac, za chwile dajesz piorka cebuli chwile podrumieniasz, dolewasz troche wody i dusisz kilka minut az cebulka zmieknie. wykladasz na talerz razem z sosikiem solisz pieprzysz i szamasz


Zmieniony przez - ZielaQ w dniu 2014-10-16 14:54:28

Zmieniony przez - ZielaQ w dniu 2014-10-16 14:55:05

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
a co to za sekret z ta cebulka osobno?????

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Bo moim skromnym zdaniem najlepsza watrobka jest taka chrupiaca z wierzchu a w srodku mieciutka,nie przesuszona, cebula za to puszcza wode i watrobka sie bardziej udusi niz usmazy.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Spróbuję dziś chyba wersję Malinowej . Do tej pory zawsze zaczynałem od cebuli i dopiero potem wrzucałem cebulę. Zobaczymy jak to wyjdzie.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No i wazne jest zeby dokladnie ja oczyscic z żółci oraz porzadnie wymoczyc w mleku Podobno jestem mistrzynia w watrobce,zawsze cala rodzina sie cieszy jak ja robie,nikomu pewnie sie nie chce brudzic...

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 649 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31168
no tak jak ktos chce bez sosu to dobra opcja, ja tam jednak uwielbiam ten sosik, jak sie chce sos bardziej gesty to mozna watrobke obtoczyc w mace przed smazenie. A co do mleka to powiem szczerze ze nie czuje roznicy wiec przewaznie nie mocze

Cwicze bo lubie, lubie to cwicze.

Jezeli pomoglem daj soga -------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ciekawy patent, nie robilem nigdy watrobki moczonej wczesniej w mleku ale zrobie !!

Tez jak juz sie usmazy watrobka z cebula itp polecam dolać z pol szklaki wody i podgotować troche, i jesc Tez petarda, taka odskocznia od smazonej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263284
Orientuje się ktoś w jakim sklepie sieciowym dostane "legendarny" ser piórko?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
alma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium