SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Ja tam lubie ze świeżo zmielonym pieprzem i solą. Ale możesz posmarować jeszcze czosnkiem przeciśniętym przez praskę, jakąś dobrą musztardą, oliwą i jakieś ziółko do tego typu rozmaryn. Możesz też skropić sokiem z pomarańczy-będzie kozak

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-03-30 15:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7364
posypałem solidnie solą i pieprzem, posmarowałem odrobinę musztardą i oliwą no i posypałem ziołami prowansalskimi i ostrą papryką
pomarańczę zjadłem rano

nigdy nie używałem rozmarynu, musze chyba kupić przy następnych zakupach

Zmieniony przez - szpec267 w dniu 2014-03-30 15:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
To już na patelnie wjeżdżaj czy tam grilla, bo im dłużej w soli wołowina leży tym jest twardsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6471
Prosze o szybka odpowiedz mam sytuacje awartjna xd. Co moge kupic sobie w sklepie na szybkie uzupelnienie weglu? Chodzi zebym mogl zjesc to w "biegu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Owoce, pieczywo pelnoziarniste

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wafle ryzowe nie sa najlepszym rozwiazaniem, juz lepiej kupic sobie ciemne pakowane pieczywo shulstad np.ze sliwka

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 510
Witam, przymierzam się do wyrobu masła orzechowego z orzechów włoskich.
Zależy mi na zachowaniu ich właściwości co za tym idzie nie chciał bym ich prażyć, czy prażenie jest niezbędne w wyrobie owego masła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Solumque
Witam, przymierzam się do wyrobu masła orzechowego z orzechów włoskich.
Zależy mi na zachowaniu ich właściwości co za tym idzie nie chciał bym ich prażyć, czy prażenie jest niezbędne w wyrobie owego masła?

Lekko podsmażone nie straca swoich właściwości.Oglądałem Michała Karmowskiego,w jednym z odcinków robił takie masło i również prażył orzechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Zamierzam jutro zrobić pierś panierowaną w płatkach migdałów. Ktoś ma pomysł jak to zrobić? Czym zlepić te płatki z mięsem?

Hard work & dedication

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium