SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
To ja bym proponował umaczać palec i palcem rozsmarować, efekt ten sam, a taniej bo w wacik wsiąknie trochę oliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
ewentualnie pędzelek sylikownowy się dobrze sprawdza:)

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
to jak tak to ja polecam rozgrzać patelnię, wlać pare kropel i poruszać nią...na nagrzanej powierchni tłuszcz rozejdzie się pięknie bez uje...nych palców i marnowania wacików. Ekologia Panowie ekologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Przy czym jak wlejesz parę kropel, to prawdopodobnie wlejesz więcej niż w przypadku uj**.... palców ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
zapomniałem, że każdy na MP się wybiera


anubis84
gdzieś czytałem ze teflon nie lubi być palony na sucho bo coś się wydziela.



generalnie prawdziwy teflon(nie chińskie gówienko z napisem, że to teflon) który opatentowała pierwsza firma został przebadany w każdy sposób i jest w 100% bezpieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podaj tą pierwszą firmę, ja mam tylko tefala i olkusz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
mam książkę w szafce w pracy, jak będę zobaczę, tak ładnie napisane to było. A firma du point, du pton? jakoś tak. Stare czasy, bo jakoś lata 50. W każdym bądź razie teflon, który oferuje międzyinnymi firma Tefal nie jest pseudoteflonem i można na niej śmigać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
Inaczej - teflon to teflon, każdy jest taki sam - bezpieczny. Jeżeli chodzi o podróbki to tak samo jak i ze wszystkimi innymi produktami - są o wiele gorszej jakości albo i w ogóle nie przypominają właściwościami podrabianego przedmiotu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
grekar9
A firma du point, du pton? jakoś tak. Stare czasy, bo jakoś lata 50.


DuPont

http://pl.wikipedia.org/wiki/DuPont#Produkty_wynalezione_i_opatentowane_przez_DuPont

Tefal używa jakichś swoich nazw handlowych na powłoki nieprzywierające, ale zasadniczo to jest ten "dobry" teflon
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie

WHEY premium