SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Loża Szyderców - spam post Senior SFD

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 589260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
o faktycznie buty niedobre, jakoś nie zwróciłem na ten drobny szczegół uwagi

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
nowe metody treningowe



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83988 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709964
koleś przygotowuje się do walki ksw

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
W Strzegomiu były naprawdę bardzo dobre warunki-czasem zawodnicy sami sie w róznych pomieszczeniach dekują by sie bardziej skoncentrować.Na głównej sali Radek Słodkiewicz absolutnie górował-czasem to niektórych demotywuje.

Ale nie Snesa-pozował razem z Radkiem i ma super zdjęcia.
Ojana namawiałem do fajnych zdjęć z dziewczynami...ale miał jakieś obawy-zupełnie niesłusznie,że źle wyjdzie przy młodych
zawodniczkach...
Oczywiście musi być też zdjęcie kamieniołomóow z których słynie Strzegom...



Co do transmisji live-miałem przy sobie najszybszy dostep do internetu LTE(do 150 Mbps) ale niestety tam łapało tylko 3G i to mocno czasem okrojone-szybkość wahała się od 1-do 4 Mbps i czesto w ogóle zanikał-stad te przerwy w nadawaniu...(mocno ekranował potężnie zbudowany budynek domu kultury..
Wiec ,jak na ta prędkośc przekaz był bardzo dobry-program sam się dostosowuje do przekazu ,bierze pod uwagę aktualna predkość.

Lepszą jakość macie w 4 częściach relacji video-linki w temacie zawodów.
Sam ,jadąc na takie zawody,czuję sie jakbym sam miał startować-oczywiście poziom podekcytowania u mnie mocno wzrasta,noc prawie nieprzespana,pobudka 4 :00,wyjazd godz 5:00,jeszcze podjechałem po Emila do Poznania...Podróż też z przygodami-gps wywiódł nas na takie tereny ,że nie wiem nawet gdzie dokładnie byliśmy-kompletnie boczne drogi.Tak to jest,gdy zamiast utarta trasa chce sie poznac inne dojazdy..:)


na stanowisku bojowym..:)zdjęcie zrobił mnie Sylwek Szymczuk..



...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32191 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143611
masti napisał: "Ale nie Snesa-pozował razem z Radkiem i ma super zdjęcia.
Ojana namawiałem do fajnych zdjęć z dziewczynami...ale miał jakieś obawy-zupełnie niesłusznie,że źle wyjdzie przy młodych
zawodniczkach... "
To nie tak! Nie chciałem prowokować losu! Wiadomo, co oczy nie widzą to sercu nie żal! (Wolę spokojne słodkie życie i czasem start w zawodach!
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Właśnie o tym pisałem-że miałeś jakieś obawy....:)
Ale tak jest masa faajnych zdjeć-w tej sali świetnie wychodziły....

i kolejne zdjęcie Sylwestra..:

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Żarty już się skończyły-wielki pojedynek na poręczach juz 21 września w Poznaniu:


https://www.sfd.pl/Pojedynek_wielkich_indywidualności:drazekm_vs_wycwiel_pompki_na_poreczach-t969533.html#post6


Czekamy na Wasze typowania...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22853


"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4917 Napisanych postów 15291 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1180542
[chwalipięta mode on]
W dziale ActivLab wziąłem udział w konkursie typerskim i trafiłem wynik meczu Legia - Steaua.
Oto nagrody jakie dziś otrzymałem :
https://www.sfd.pl/TYPUJ,_WYGRYWAJ:_Legia_Warszawa__Steaua_Bukareszt-t967785-s33.html#post8



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -anatomia,tyl tułowia + praca domowa

Następny temat

Magic_32 - Przemiana 2012

electro
Polecane artykuły